Rezultate te kerkimit per termin: +Kastro +Ziso

Meta: total 30 / total_found 30 / time 0.000 / keyword[0] kastro / docs[0] 853 / hits[0] 1915 / keyword[1] ziso / docs[1] 710 / hits[1] 1399 /
No Pic available
  • 2017-11-15

Kastro Ziso replikon me Berishën: Doktor, mos spekullo politikisht

Këngëtari Klevis Bega, i njohur me emrin e artit Kastro Zizo, ka reaguar pas një denoncimi të Sali Berishës, se ai është përjashtuar nga festivali i RTSH-së për arsye politike. Pas shume mesazheve dhe telefonatave po shkruaj nja dy rreshta: Situata e mos pranimit te kenges sime ne festiva

Zbulohen emrat e qeverisë së tranzicionit
  • 2016-08-03

Zbulohen emrat e qeverisë së tranzicionit

Gazetari Bledi Mane ka ironizuar lidhur me “qeverinë teknike” që po kërkon me ngulm opozita. Ja çfarë shkruan ai: Pas takimeve intensive ne ambjentet e brendshme te Hotel Gold ne kryeqytet mes liderve politike te te gjitha kaheve si dhe me nderhyrjet brutale te ambasadorit rus,at

Kastro Zizo publikon foto duke bërë seks, më pas e fshin |FOTO
  • 2016-02-18

Kastro Zizo publikon foto duke bërë seks, më pas e fshin |FOTO

Transmetuar më 17.02.2016 - 22:00 Këngëtari Kastro Ziso ka postuar në rrjetin e tij social Facebook një foto, nga një moment mjaft intim. Në foto këngëtari shihet i zhveshur dhe me duart e një femre në fytyrë. Foto

Ja për kë votuan VIP-at në Tiranë FOTO
  • 2015-06-21

Ja për kë votuan VIP-at në Tiranë FOTO

Transmetuar më 21.06.2015 - 13:16 Edhe pse nuk duhen fort të interesuar për politikën, disa nga VIP-at shqiptarë kanë votuar sot duke dhënë shembullin e tyre të qytetarisë. Ndryshe nga vitet e tjera një pjesë e artist

Kastro Ziso mbi dy rrota |FOTO
  • 2015-03-25

Kastro Ziso mbi dy rrota |FOTO

Transmetuar më 24.03.2015 - 19:16 Edhe pse është një figurë kontraverse, kur vjen puna për çështjet sociale, Kastro Ziso gjithmonë del në radhë të parë për të ngritur zërin. Kjo ndoshta ka qenë edhe ars

Dorëheqja e Berishës, lotë dhe empati nga artistë e njerëz të spektaklit
  • 2013-06-27

Dorëheqja e Berishës, lotë dhe empati nga artistë e njerëz të spektaklit

Tiranë- Në mizanskenën e dorëheqjes së Berishës, u panë njerëz që derdhnin lot tok me të. Të tjerë kanë demonstruar empati. Dhe disa artistë e showmen-ë kanë bërë të njëjtën gjë; ose kanë qarë, ose kanë provuar dhembje, ose kanë provuar empati e simpati në këtë moment t

Artistë e njerëz të spektaklit: Lotë dhe empati për Berishën
  • 2013-06-27

Artistë e njerëz të spektaklit: Lotë dhe empati për Berishën

Në mizanskenën e dorëheqjes së Berishës, u panë njerëz që derdhnin lot tok me të. Të tjerë kanë demonstruar empati. Dhe disa artistë e showmen-ë kanë bërë të njëjtën gjë; ose kanë qarë, ose kanë provuar dhembje, ose kanë provuar empati e simpati në këtë m