Rezultate te kerkimit per termin: +Kastro +Zizo

Meta: total 134 / total_found 134 / time 0.000 / keyword[0] kastro / docs[0] 853 / hits[0] 1915 / keyword[1] zizo / docs[1] 185 / hits[1] 283 /
No Pic available
  • 2019-03-30

Befason pedagogu: Njoh kolegë që bëjnë seks me studentet për një 5!

Pedagogu dhe gazetari Erion Kristo, duke komentuar protestën e studentëve në emisionin Late Night Show, është shprehur se pedagogët abuzojnë me detyrën. Sipas Kristos, pegadogët arrijnë deri në pikën sa i kërkojnë favore seksuale studenteve në këmbim të notës 5-së. Erion Kristo: E

No Pic available
  • 2018-01-01

Veliaj u jep çekun e bebes dy fëmijëve të parë të 2018-ës

Laeli dhe Nadja janë dy fëmijët e parë që erdhën në jetë në minutat e para të 2018-ës. Së bashku me ta, Tirana u bekua edhe me 20 fëmijë të porsalindur. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, vizitoi në orët e para të mëngjesit spitalet universitare Obstetriko-Gjinekolog

Bashkia e Tiranës, koncert dhe spektakël për Vitin e Ri, ja këngëtarët që marrin pjesë
  • 2017-12-27

Bashkia e Tiranës, koncert dhe spektakël për Vitin e Ri, ja këngëtarët që marrin pjesë

Këtë vit nuk ke asnjë arsye që mbrëmjen e ndërrimit të viteve ta kalosh në shtëpi. Këngëtarët më në zë të momentit, Elhaida Dani, Tiri & Band, Kastro Zizo, Beatrix Ramosaj, Elgit Doda dhe Ronela Hajati premtojnë një atmosferë festive për të gjithë qytetarët e Tiranës që

No Pic available
  • 2017-12-18

U përjashtua nga festivali i RTSH, Kozeta Kurti zbulon mesazhin që i dërgoi Kastro Zizo

TIRANE- E mbani mend lajmin që pushtoi mediat një muaj më parë se këngëtari Kastro Zizos ishte përjashtuar nga pjesëmarrja në Festivalin e fundvitit. Kaq mjaftoi që të nisin debatet, deklaratat dhe kundërpërgjigjet. Lidhur me këtë çështje reagoi edhe ish-kryeministri Sali

Kastro Zizo sjell një foto me Zaiminën të 11 viteve më parë
  • 2017-11-22

Kastro Zizo sjell një foto me Zaiminën të 11 viteve më parë

Vitet kalojnë shpejt dhe si të gjithë njerëzit edhe personazhet e njohur të showbizi-it ndryshojnë dhe përmirësohen. Gjithsesi sado të ndryshojnë për mirë, ajo freskia e rinisë nuk kthehet më. Kasto Zizo sot na ka bërë të mendojmë sa shpejt kalojnë vitet. Ai ka publikuar

Iu censurua kënga nga Festivali i RTSH-së? Reagon Kastro Zizo
  • 2017-11-15

Iu censurua kënga nga Festivali i RTSH-së? Reagon Kastro Zizo

Pas postimit të ish-Kryeministrit Sali Berisha në profilin e tij në Facebook, përmes të cilit denonconte se nga Festivali i RTSH-së është censuruar kënga e Kastro Zizos në mënyrë arbitrare, ka ardhur pak më parë edhe regimi i këngëtarit. Berisha ka postuar një mesazh të at

No Pic available
  • 2017-11-15

Kastro Ziso replikon me Berishën: Doktor, mos spekullo politikisht

Këngëtari Klevis Bega, i njohur me emrin e artit Kastro Zizo, ka reaguar pas një denoncimi të Sali Berishës, se ai është përjashtuar nga festivali i RTSH-së për arsye politike. Pas shume mesazheve dhe telefonatave po shkruaj nja dy rreshta: Situata e mos pranimit te kenges sime ne festiva