Rezultate te kerkimit per termin: +Katr

Total: 815
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Prangosen katr funksionar t lart

Menjher pas urdhr arrestit nga Prokuroria e Matit pr arrestim t katr drejtuesve m t lart t burgjeve t Burrelit, kan prfunduar n pranga katr funksionar t lart. Ata jan drejtori i burgut t Burrelit, Eduart Brahilika, Nndrejtori i policis s burgut, shefi i rregjimit t burgut, Luan Hysa si dhe ish drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.173Z

Pica Quattro Stagion (katr stint)

N kt version t pics, lulelakrat, specat, krpudhat dhe ullinjt prezantojn nga nj stin t vitit. Ndani katr pjest e pics n katr an me an t nj litari me brum. Kjo i jep pics nj paraqitje interesante n tavolin. Prijeni n feta n seciln an dhe knaquni duke ngren pjes nga gjithsecila stin. Prmbajtja: Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.842Z

Greqi: N pranga katr shqiptar

Zbulohet n Greqi nj band ndrkombtare q merrej me trafikimin e lndve narkotike. Pas aksionit t policis helene, n pranga kan prfunduar shtat persona katr ndr t cilt jan shqiptar. Policia kat ditur se gjat operacionit ku u zbulua edhe baza e bands, u sekuestruan 13.3 kilogram heroin, 173 gram kokain dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Cole mungon pr katr muaj

Lajme t kqija pr West Ham dhe menaxherin Gianfranco Zola. Sulmuesi Carlton Cole ka lnduar ligamentet e gjurit gjat fitores 5-3 kundr Burnley t shtunn dhe duhet t operohet, gj q do ti pamundsoj t luaj pr s paku katr muaj, kat ditur ueb faqja zyrtare e klubit t Premierligs. Zola e zvendsoi sulmuesin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.920Z

Nj vit nga vrasja e katr policve

Paraditen e sotme sht zhvilluar n Varrezat e Dshmorve ceremonia prkujtimore nj vit pas vrasjes s 4 policve gjat aksionit pr arrestimin e t shumkrkuarit Dritan Dajti. Ministri i Brendshm Lulzim Basha ka deklaruar se t tilla ngjarje nuk duhet t prsriten kurr m n t ardhmen.“Nj vit m p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.184Z

Essien, katr jav jasht fushs

Mesfushori i Chelseas, Michael Essien do t qndroj jasht fushs pr tre deri katr jav pr shkak t nj lndimi n gju, q e psoi kundr Apoel Nicosia. Essien 27 vje ishte zvendsuar gjat pjess s par t barazimit 2-2 n ndeshjen e Ligs s Kampionve t martn n Stamford Bridge pasi shnoi golin e barazimit nga mbi 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.851Z

Operacioni Dungu; n pranga katr persona

Katr persona kan prfunduar n prangat e policis nn akuzn e trafikimit t armve. Dy prej tyre jan ish funksionar n uniformat blu t ktij qyteti. T arrestuarit jan ish polici n detyr n Burrel, Naim Dungu, magazinieri i Repartit Ushtarak Shaban t ktij qyteti, Shaban Sulmeta si dhe dy shtetas kosovar, Ali

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama