Rezultate te kerkimit per termin: +Katanias

Total: 543
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.870Z

Zenga qëndron i palëkundur në stolin e Katanias

Rezultatet negative në ndeshjet e fundit të Katanias nuk e lëkundin aspak pozicionin e Valter Zengës në stolin e skuadrës. Zërat e fundit për një shkarkim nga drejtimi i Katanias të ish-portierit të famshëm i mohon administrator i deleguar i këtij klubi, Pietro lo Monako. “Zenga d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.209Z

Shqiptarja arrestohet në aeroportin e Katanias

Një shqiptare u arrestua nga policia italiane në aeroportin e Katanias, teksa tentonte të udhëtonte në drejtim të Mançesterit në Britani. Mediat italiane shkruajnë se Isrsa Hima u arrestua për shkak se kishte një kartë identiteti false. Po këqyrjes të hollësishme të mjetit të identi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.630Z

Mihajlovic, trajneri i ri i Katanias

Trajneri i ri i Katanias, Sinisha Mihajlovic, menjehere pas marrjes se detyres se re tha se do ta nxjerre ekipin e tij nga zona e ftohte, ku ndodhet aktualisht. Mihajlovic mori drejtimin e Katanias, gjate dites se djeshme duke u ulur ne vend te Xhuzepe Atzorit. Ai beson se Katania, nga kjo jave do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.500Z

Bogdani, të dielën kundër Katanias

Pas barazimit në "Bentegodi" kundër Torino, verdheblutë nisën përgatitjet në Veronello në kuadër të ndeshjes kundër Katanias. Lajmi më i mirë ka të bëjë me sulmuesin e Kombëtares shqiptare, Erjon Bogdani, i cili është rikuperuar dhe do të jetë në listën e lojtarëve që do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.624Z

Itali, Gjykata e Katanias lë në burg Habilajn

Gjykata e Rivlerësimit e Katanias, 48 orë pas dëgjimit të pretendimeve të 6 nga të arrestuarve të të ashtuquajturës Dosja Habilaj, vendosi këtë të enjte mosndryshimin e masës së sigurisë dhe qëndrimin e Moisi Habilajt dhe 5 bashkëpunëtorëve të tjerë të tij në burg. Vendimi ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.535Z

Mbyllet stadiumi i Katanias, skuadra do të luajë gjetkë dhe pa tifozë

Albania-Sport - Stadiumi i futbollit të Katanias, ku u zhvilluan përleshje të dhunshme mes tifozëve e policisë, më 2 shkurt 2007, është pezulluar për pjesën e mbetur të sezonit 2006-2007, bëri të ditur të mërkurën Liga Profesioniste e Klubeve Italiane. "Pas këtij vendimi, ekipi i K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.439Z

Permiresohet Eto, do te luaje kunder Katanias

Samuel Eto eshte me mire, po permiresohet nga problemi ne kemben e djathte dhe do te luaje kunder Katanias neser ne mbremje. Lajmin e ka bere te ditur trajneri i Interit, Jose' Mourinho. Ne listen e te mbledhurve per takimin e ardhshem nuk eshte Esteban Cambiasso, i cili vijon te kete p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama