Rezultate te kerkimit per termin: +Kate

Total: 5007
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.791Z

Will dhe Kate

Nje lidhje moderne Nese martesa e Diana Spenser me princin e Wells-it ne vitin 1981 kishte sfondin e nje martese tradicionale te shekujve me pare martesa e Kate me Willliam do te jete te pakten nga detajet e para nje martese serish bashkekohore e denje per shekullin ne te cilin ndodhemi Ajo sheh ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.040Z

Mbeshtetje psikologjike per Kate

Pas lajmit te bukur per martesen me princin William Kate Middleton nis te ndjeje presionin e familjes mbreterore britanike. Sipas Daily Mail eshte vendosur qe e fejuara e William duhet te ndjeke kurse per etiken dhe protokollin mbreteror. Jo vetem kaq por Kate do te kete edhe mbeshtetje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.996Z

Kate Moss topless në jaht

Kate Moss ka ekspozuar aksidentalisht gjoksin e saj pasi i ranë bikinit ndërsa bënte zhytje në det. Modelja vendosi që të bëjë një zhytje nga jahti i saj në Capri kur bikinit e saj të zeza i ranë duke e nxjerrë tërësisht zbuluar. Bukuroshja 43-vjeçare po shijon pushimet luksoze në I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.079Z

Kate Upton nuk është e dashuruar

Supermodelja me famë botërore, Kate Upton, ka deklaruar se ajo nuk është dashuruar edhe pse ka qënë e lidhur shpesh me disa prej personazheve të famshëm. Kate, e cila u përfol më parë se mund të jetë në lidhje me reperin P.Diddy, tani po spekulohet se mund të ketë filluar një romanc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.950Z

E paarritshmja Kate Upton

0 Modelja dhe aktorja Kate Upton ne menyre te padiskutuar ka fituar statusin e femres me seksi ne bote 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.613Z

Dukesha Kate Middleton sërish shtatzanë?

Dukesha Kate Middleton, është në pritje të fëmijës së tretë. Mediat britanike shkruajnë së familja mbretërore do të zgjerohet edhe më tej, duke cituar burime, të cilët thonë se, Kate dhe William kanë bërë të pamundurën që ta mbajnë sekret këtë lajm, por nuk ia kanë dalë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.990Z

Kate Moss, super sensuale (FOTO)

Ajo është një nga modelet më të njohura dhe më të kërkuara në botë, pavarësisht se tashmë ka mbushur plot 58 vjeç. Dhe, jo më kot, duke qenë se Kate Moss vazhdon që të ketë linja perfekte. Këtë gjë britanikja e ka treguar më së miri gjatë një koleksioni të fu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama