Rezultate te kerkimit per termin: +Kategoria

Total: 6076
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.588Z

Rezultatet/ Kategoria Superiore

Java 27  Partizani-Besa  1-0 61 Memelli Skënderbeu-Tirana    2-3 55, 66 Pejiç / 33 Kahata, 40 Morina, 61 Ndikumana Kukësi-Teuta    3-0 39, 90+3 Boja, 69 Çikalleshi Laçi-Flamurtari 0-1 88 P. Arbri Sot Lushnja-Vllaznia   Renditja Skuadra    Nd.  P. Skënderbeu 27   54 Kukësi 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.403Z

Kategoria Superiore - Superior Divizion

FT KASTRIOTI - VLLAZNIA 1-1* FT FLAMURTARI–LUFTËTARI 1-0 FT ELBASANI - DINAMO 1-0 FT SHKUMBINI - PARTIZANI 0-2 FT TIRANA-APOLONIA 3-1 FT BESA-TEUTA 1-1 First Division / Kategoria e Parë FT POGRADECI - SKENDERBEU 2-3 FT TURBINA - ADA 1-0 FT BILISHTI SPORT - EREZE

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.527Z

Kategoria I, Laci shpallet kampion

Lacianet ne delir, skuadra e tyre e zemres shpallet kampione e Kategorise se Pare, duke fi tuar edhe te drejten per t‘u rikthyer ne sezonin e ardhshem ne Kategorine Superiore. Ata munden 7-5 ne shtepi Naftetarin (e rene nga kategoria). Ne ceremonine e dorezimit te trofeut te kampio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.530Z

 Kategoria e Dytë, merkato Mesfushori Endrit Dahriu dhe mbrojtësi Ergys Kadria, do të jenë pjesë e Gramshit (Kategoria e Dytë).

Dy lojtarë të Olimpikut të Tiranës (Kategoria e Dytë), mesfushori Endrit Dahriu dhe mbrojtësi Ergys Kadria, do të jenë pjesë e Gramshit (Kategoria e Dytë). * Dy portierët e Butrintit, Ymeraliaj dhe Guma u larguan nga Butrinti (Kategoria e Dytë). Guma pritet të bashkohet me Turbinën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.850Z

Kategoria Superiore (ndeshjet dhe gjyqtaret)

Java e 10-te, ora 14.00 Te shtunen Besa-Patizani (S. Cekaj) Lushnja-Vllaznia (A.Taullau) Shkumbini-Apolonia (A. Lulaj) Teuta-Bylis (L. Jemini) - Shijak Te dielen Elbasani-Tirana (T. Latifi) Dinamo-Flamurtari (S. Jareci) Kategoria e Pare (ndeshjet dhe gjyqtaret) Java e 9-te, ora 14.00 Te shtunen Tur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.720Z

Gjyqtaret, Kategoria Superiore

Java e 20-te (15.02.2009, ora 14.30) Teuta-Lushnja (L. Jemini) Elbasani-Vllaznia (A. Taullau) Besa-Tirana (S. Cekaj) Shkumbini-Partizani (T. Latifi) Dinamo-Apolonia (A. Janku) Bylis-Flamurtari (E. Peza) Kategoria e Pare Java e 17-te (14.02.2009, ora 14.30) Turbina-Terbuni (A. Lulaj) Sopoti-Kastri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.406Z

Kategoria Superiore LIVE / Live Results

Superior Division / Kategoria Superiore Matchday 8 / Java e 8-të: October 22, 2006 / 22 tetor 2006: FT VLLAZNIA - DINAMO 3-0 Skerdi Bejzade 9\', 79\', Klevis Dalipi 13\' FT SHKUMBINI - TEUTA 0-2* Daniel Xhafaj 26\', Bekim Kuli47\'Red card/Karton i kuq: Xhyra 66\'/D.Xhafaj 66\' October 21

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama