Rezultate te kerkimit per termin: +Kategorin

Meta: total 1000 / total_found 7234 / time 0.003 / keyword[0] kategorin / docs[0] 7234 / hits[0] 10050 /
Rikthimi i Hygertës, jeta profesionale dhe ajo private
  • 2017-06-24

Rikthimi i Hygertës, jeta profesionale dhe ajo private

  Në kohën kur ke marrë pjesë në Miss Albania, duhej mjaft kurajo për tu bërë pjesë e spektaklit dhe rezultati i ekspozimit në televizion ishte një famë e menjëhershme. Tani shoh një transformim për të bërë të kundërtën e asaj që ke bërë kur more pjesë Miss Albania, nj

E ardhmja e Alban Hoxhës në Itali
  • 2017-06-22

E ardhmja e Alban Hoxhës në Itali

Sirenat e Serisë A bien për kapitenin e Partizanit, Alban Hoxha. Mediat italiane raportojnë se klubi i sapongjitur këtë vit në kategorinë maksimale të futbollit italian, SPAL, është pranë mbylljes së marrëveshjes me Partizanin për transferimin e portierit përtej Adriatikut për shumë

No Pic available
  • 2017-06-19

Shqiptarët në Itali drejt zhdukjes?

Nga Rando Devole U bënë disa vjet që numri i qytetarëve shqiptarë në Itali është në ulje. Pasi u kapërcye gjysmë milioni në fillim të vitit 2014, numri i tyre filloi të binte rregullisht deri në ditët e sotme. Sipas të dhënave të fundit të porsa botuara nga Instituti italian i st

Ze Maria vjen në Shqipëri: Ja pse pranova të drejtoj Tiranën
  • 2017-06-17

Ze Maria vjen në Shqipëri: Ja pse pranova të drejtoj Tiranën

Trajneri që me shumë gjasa do të drejtojë Tiranën në sezonin e ri, braziliani Ze Maria, mbërriti në Tiranë për të diskutuar detajet e fundit me drejtuesit e klubit bardheblu. 43-vjeçari shkeli për herë të parë në tokën shqiptare pasi zbriti në avioni i linjës Romë-Tiranë, duke

Ze Maria: Rikthej Tiranën e lavdishme
  • 2017-06-17

Ze Maria: Rikthej Tiranën e lavdishme

José Marcelo Ferreira, i njohur nga opinioni sportiv si Ze Maria, u prezantua zyrtarisht nga presidenti Refik Halili si trajneri i ri i Tiranës. 44-vjeçari brazilian e nisi fjalën e tij para mediave duke falenderuar drejtuesin më të lartë bardheblu për besimin që i është u shpreh se e ard

Mirel Josa largohet nga drejtimi i Tiranës
  • 2017-06-15

Mirel Josa largohet nga drejtimi i Tiranës

Mirel Josa nuk është më trajner i Tiranës. 54 vjecari pas një bisede me presidentin Refik Halili ka bërë të ditur që nuk do të vazhdojë më tej aventurën me bardheblutë. Një ikonë e Tiranës si futbollist dhe trajner, Mirel Josa mbyll bashkëpunimin me 24 herë kampionët, teksa ekipi

No Pic available
  • 2017-06-13

Kërtusha: Të shkarkohet Sekretarja e Përgjithshme e Min. së Çështjes Sociale

Pas ministrave së Drejtësisë dhe të Arsimit, edhe ministrja e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Xhulieta Kërtusha i ka kërkuar Departamentit të Administratës Publike nisjen e procedurave për largimin nga shërbimi civil të Luneda Sufalit, Sekretar i Përgjithshëm në Ministrinë e Mirëqen