Rezultate te kerkimit per termin: +Kategoris +Superiore

Total: 265
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.502Z

Fytyra e re e Kategorisë Superiore

/* */ (SPECIALE, GAZETA TELEGRAF)  - Të shtunën, më 10 shtator, me tri ndeshjet: Bylis-Shkumbini në Ballsh (16:00), Vllaznia-Laçi në Shkodër (16:00) dhe Skënderbeu-Tomori në Korçë (20:00), do të ngrejë si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.387Z

Superiore Flamurtari ngjitet Tirana zhytet

Flamurtari vazhdon ngjitjen në shkallët e renditjes së Kategorisë Superiore. Skuadra vlonjate, e drejtuar nga Gjoka, shënoi një tjetër fitore, këtë radhë mundi Vllazninë me rezultatin 3-1, e tashmë e sheh veten në kuotën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.938Z

Superiore fitojne Partizani e Vllaznia

Partizani dhe Vllaznia arritën fitore të rëndësishme në ndeshjet e Superiores të zhvilluara ditën e diel, me të kuqtë që qëndrojnë në garë për titullin dhe shkodranët që konsolidojnë pozitat e tyre në mesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.236Z

Superiore hidhet shorti per sezonin 2014-15

Është hedhur sot shorti për sezonin e ri futbollistik të Kategorisë Superiore 2014/2015. Ndryshe nga sezonet e shkuara, ky i riu do të fillojë më 23 Gusht dhe do të përfundojë në Maj të vitit të ardhshëm. Gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.756Z

Superiore Vllaznia siguron 3 pike mbijetese

Java e 26 e Kategorisë Superiore është mbyllur me takimin Flamurtari-Partizani, që ka përfunduar me rezultatin e bardhë 0-0, në Vlorë. Ndërkohë, në ndeshjet e tjera të ditës së dielë, Vllaznia ka arritur të mp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.326Z

Superiore permbys Partizani Skenderbeu ne krye

Skënderbeu mundi 2-0 Flamurtarin, pa tifozë në Korçë, dhe vazhdon të qëndrojë i vetëm në krye të Kategorisë Superiore. Rezultati i ndeshjes u zhbllokua në minutën e 32, nga Arapi. Pak minuta më pas, portieri Mo&cce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.331Z

Kategoria Superiore/ Kastrioti perkohesisht i treti

Kastrioti respekton parashikimet dhe fiton ndeshjen me Kamzën që hapi javën e 12-të të Kategorisë Superiore. Krutanët triumfuan me shifrat 3-2 në fushën e tyre, por edhe pse të paktën në letër fitorja mund të dukej e lehtë, f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama