Rezultate te kerkimit per termin: +Kavajs

Meta: total 109 / total_found 109 / time 0.000 / keyword[0] kavajs / docs[0] 109 / hits[0] 162 /
No Pic available
  • 2016-11-10

Atentati me tritol, kreu i AK: Dyshoj tek Elvis Rroshi dhe Ergys Hoxha

Një sasi tritoli shpërtheu mbrëmjen e së martës në hyrje të një banese në Kavajsë që i përket Dritan Kanaparit, kreu i AK për këtë qytet. Në një intervistë të publikuar sot në Gazeta Shqiptare, Kanapari thotë se ky nuk është kërcënimi i parë që ai dhe familja e tij kanë m

No Pic available
  • 2016-08-31

Arrestohet 21-vjeçari që dhunonte gjyshërit

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një 21-vjeçar pasi akuzohet për ushtrim dhune. Në pranga ka përfunduar shtetasi me inicialet S.Xh, banues në Tiranë. 21-vjeçari akuzohet se ka dhunuar fizikisht gjyshërit e tij D.Xh e S.Xh, vjeç 69 e 78, banues në Tiranë, ngjarje kjo e nd

No Pic available
  • 2013-12-24

Qeveria e “duarve tëpastra” që na la si mos më pis...

TIRANE- Nuk mund ta them me saktësi se sa është borxhi direkt i marrë nga jashtë për rrugët apo dhe se sa përqind e borxhit të brendshëm ka shkuar për rrugët, por di që kredia nga Alpha Bank, principali dhe interesat që po (do t&e

Tiranë, miratohen 14 zona të reja ndërtimi
  • 2013-11-02

Tiranë, miratohen 14 zona të reja ndërtimi

Bashkia aprovon projektet për 40 zona në kryeqytet, publikohen njësitë përfituese Miratohen Planet e Detajuara Vendore për 14 zona të tjera duke e çuar në 40 numrin e zonave me studime të detajuara në Tiranë, të cilave u hapet rruga e zhvillimit. Planet e Detajuara Vendore (PDV) kanë n

No Pic available
  • 2013-03-13

Fushata qe tani e ashper

Fushata qe tani e ashper E merkure 13 Mars 2013 1650 Fushata qe tani e ashperAnalistet parashikojne nje fushate te ashper parazgjedhore nisur nga ngjarja e fundit ku u perfshi kryebashkiauku i Kavajs Elvis Rroshi deklaratat e kryeministrit Berisha per mbajtjen e nje referendumi apo perfshirjen e

EDI RAMA NISET DREJT KAVAJS
  • 2011-06-01

EDI RAMA NISET DREJT KAVAJS

Kreu socialist Edi Rama anuloi takimin e tij me gazetaret pasditen e sotme per tu nisur drejt Kavajes. Sipas burimeve nga selia roze konferenca e ores 1930 eshte anuluar pasi kryetari socialist Edi Rama u nis drejt baneses se Elvis Rroshit per te mesuar me teper rreth ngjarjes se rende.