Rezultate te kerkimit per termin: +Kayali

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.921Z

Turqi, numri i viktimave 57

Ankara, 8 mars, NOA Numri i viktimave të shkaktuara nga tërmeti në Turqi, ka arritur në 57 të vdekur. Ndërkohë që agjencitë e lajme turke deklarojnë se numri mund të jetë më i madh. Aktualisht janë regjistruar dhe 100 të plagosur. Tërmeti, që ra mëngjesin e sotëm në Turq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama