Rezultate te kerkimit per termin: +Kean

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.159Z

Vendos sërish Kean, Juventusi merr 3 pikët ndaj Empolit

Moise Kean vijon të tregohet vendimtar, teksa pas golave me përfaqësuesen italiane, tashmë është rikthyer të shënojë sërish për Juventusin. Talenti vendosi fatin e takimit ndaj Empolit, duke u dhënë fitoren bardhezinjve, me një gol të shënuar në minutën e 72-të të ndeshjes, vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.849Z

Kean ka frikë të dalë në qytet

Menaxheri i Blackburn Roversit, Steve Kean i shmanget daljes në qytet për shkak të antipatisë së tij te tifozët e skuadrës. Përkrahësit, të hidhëruar që ish-menaxheri Sam Allardyce ishte zëvendësuar nga pronari Venky më 2010, kanë protestuar vazhdimisht kundër Keanit dhe kanë bër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.160Z

Kean, Juventusi po përgatit sulmuesin e së ardhmes

Mund të konsiderohet edhe çështje fati por njeriu i momentit në shtëpinë e Juventusit pa dyshim është Moise Kean. Është vetëm 19 vjeç dhe, gradualisht, po tregon një potencial të jashtëzakonshëm. Shënoi në ndeshjen debutuese me fanellën e Kombëtares së Italisë, gjithashtu edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.159Z

E do gjithë Europa, Juventusi ka gati rinovimin për Kean!

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka nisur punën për ti rinovuar kontratën e sulmuesit të ri, Moise Kean. 19-vjecari po kalon një formë të mirë së fundmi, ndaj dhe drejtuesit e bardhezinjëve nuk duan që të përballen me ndonjë surprizë të pakëndshme, duke parë që shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.173Z

Juventus mposht Milanin me ndihmën e arbitrit, Kean gjen sërish golin

Sfida nisi mjaft mirë për Milanin, që ishte rreshtuar mirë në fushë dhe tregoi një shpirt shumë të lartë gare, duke rrezikuar disa herë kuadratin bardhezi. Rasti më i mirë ishte ai i minutës së 34-t, kur një krosim i kthyer drejt zonës nga kuqezinjtë, u përplas në dorën e Alex

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.918Z

Chimbonda largohet nga Blackburn

Nga Express më 21 janar 2011 në ora 18:40 Blackburn ka shkëputur kontratën me mbrojtësin Pascal Chimbonda. 31 vjeçari ishte paralajmëruar të largohej nga klubi edhe para ardhjes së menaxherit të ri Steve Kean. Ish mbrojtësi i Wiganit dhe i Tottenhamit spekulohet me transferim te nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.540Z

Diouf largohet nga Blackburn

Nga Express më 02 shtator 2011 në ora 14:00 Blackburn Rovers ka shkëputur kontratën e sulmuesit El Hadji Diouf ka njoftuar menaxheri i ekipit Steve Kean. Diouf kishte mosmarrëveshje me Keanin gjatë përgatitjeve dhe klubi ka vendosur të liron sulmuesin senegalez. “Diouf është la

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama