Rezultate te kerkimit per termin: +Keidi +Bare

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] keidi / docs[0] 26 / hits[0] 37 / keyword[1] bare / docs[1] 3512 / hits[1] 7605 /
Revolucioni De Biasi, afroi 78 futbollistë!
  • 2017-06-16

Revolucioni De Biasi, afroi 78 futbollistë!

Me Gianni De Biasin të larguar nga stoli i Kombëtares është koha për bilance dhe llogari. Përpos atyre sportive në fushë, ku nga 52 ndeshje në krye të kuqezinjve trajneri ka fituar 22 dhe humbi 21, duke shënuar 57 gola, ndërsa u pësuan 54. Po aq të rëndësishme janë edhe shifrat për

Keidi Bare kapiten, mund Realin dhe fiton Kupën e Mbretit
  • 2016-06-27

Keidi Bare kapiten, mund Realin dhe fiton Kupën e Mbretit

Milano, penalltitë i dhanë të drejtë Realit të Madridit që triumfoi në Ligën e Kampionëve përballë Atletikos së Madridit. Gjatë mesditës së djeshme, të rinjtë e kësaj të fundit kanë arritur që të marrin hak duke fituar Kupën e Mbretit për të rinj. Specifikja e kësaj ndes

Video: Ekipi Shpresa mposht Hungarinë me përmbysje të madhe
  • 2016-03-29

Video: Ekipi Shpresa mposht Hungarinë me përmbysje të madhe

Ekipi i shpresave ka marr një fitore të madhe ndaj Hungarisë me rezultatin 2-1. Në ndeshjen e luajtur në "Elbasan Arena" ekipi i Jupit ka zhvilluar një nga ndeshjet më të mira që është kurorëzuar me një fitore. Loja ka qenë në një nivel të lartë me shumë raste dhe pasime po ash

Keidi Bare debuton me kampionet e Spanjes
  • 2014-08-18

Keidi Bare debuton me kampionet e Spanjes

e Shtune 9 Gusht 20141741 pm p classwp-caption-text Keidi Bare majts me kapitenin GabibrbrTalenti shqiptar Keidi Bare ka zhvilluar dje stervitjen e pare me klubin kampion ne fuqi te Spanjes Atletiko Madrid E premtja ka qene nje dite qe do te mbahet mend gjate per mesfushorin fi

No Pic available
  • 2014-04-02

Mesfushori Merkaj, salla e operacionit i zëvendësoi fushën

Kombëtarja U-17 Olger Merkaj duhej të kishte qenë një nga pikat më të forta të kombëtares shqiptare të futbollit U-17 në pjesëmarrjen në Elite Round të Europianit. Por mesfushori i talentuar, pjesë e akademisë së skuadrës së Sampdorias, është detyruar që të mos luajë asnjë nd

No Pic available
  • 2014-03-24

"Elite Round", U-17 gati për Europianin

Është përcaktuar skuadra kombëtare U-17, e cila do të marrë pjesë në turneun eliminator "Elite Round" për Kampionatin Europian. Trajneri Xhemal Mustedanagiç ka dhënë miratimin për 18 futbollistët që do të përfaq&e

Mustedanagiç, 7 emra të rinj për Elite Round
  • 2014-03-24

Mustedanagiç, 7 emra të rinj për Elite Round

Kombëtarja U-17 Kuqezinjtë luajnë këtë javë kundër Italisë, Anglisë e Republikës Çeke Kombëtarja shqiptare e futbollit U-17 është bërë gati për pjesëmarrjen në Elite Round të Europianit të kësaj grupmoshe. Trajneri Xhemal Mustedanagiç, pas disa ditësh stërvitjeje, ka bërë