Rezultate te kerkimit per termin: +Kejdin

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.000 / keyword[0] kejdin / docs[0] 18 / hits[0] 24 /
No Pic available
  • 2017-06-05

Nikolla-Mehmetajt: Mos u sill si opozitare, gënjeshtra sështë shans për të gjithë

Ish ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla i është përgjigjur deputetes së LSI, Kejdi Mehmetaj e cila një ditë më par sulmoi ish-ministren se ka dështuar me reformën në arsim.  Në një status në rrjetet sociale, Nikolla thotë se habitet që disa deputetë të LSI sillen si opozitarë

Arsimi, Nikolla dhe deputetja e LSI-së polemizojnë në rrjetet sociale
  • 2017-06-05

Arsimi, Nikolla dhe deputetja e LSI-së polemizojnë në rrjetet sociale

Ish-ministrja e Arsimit dhe e Sportit, e zëvendësuar tashmë nga një minstër teknik i propozuar nga PD, ka reaguar pas deklaratave të deputetes së LSI Kejdi Mehmetajt, e cila fliste për dështime në arsim. Ajo i rendit disa pyetje Kejdit teksa ndër të tjera shkruan: Ti je një vajzë e re,

No Pic available
  • 2017-01-31

Rrëfimi i babait: Ergi i urrente motorët, por

Dy muaj pas vdekjes tragjike të Ergi Dinit, këngëtarit 22-vjeçar nga Shkodra që humbi jetën më 21 nëntor të 2016-ës së bashku me shokun e tij Kejdi Halilin, familja Dini ka vendosur ta kthejë dhimbjen në forcë. Në një rrëfim për të parën herë në studion e “Pasdite në Top

Fotot/ Mesazhi prekës i nënës së Kejdi Halilit: 40 ditë pa ty
  • 2016-12-31

Fotot/ Mesazhi prekës i nënës së Kejdi Halilit: 40 ditë pa ty

Pas Krishtlindjes së parë që Erenestina Halili, kalon pa djalin e saj, Kejdin, i cili humbi jetën në një aksident me motor më 21 nëntor, së bashku me mikun e tij këngëtarin Ergi Dini, gazetarja poston një mesazh special e shumë prekës në ditën e fundit të ndërrimit të viteve. S

Krishtlindjet e para pa djalin! Erenestina vargje prekëse për Kejdin
  • 2016-12-25

Krishtlindjet e para pa djalin! Erenestina vargje prekëse për Kejdin

Këto janë krishtlindjet e para që gazetarja dhe poetja e njohur Erenestina Halili, me dhimbje te madhe kalon pa djalin e saj, Kejdin, i cili humbi jetën tragjikisht bashke me mikun e tij kengetar Ergi Dini në një aksident me motor më 21 nëntor. Erenestina, në vigjilje të festës së Kr

Pedagogia thyen heshtjen pas vdekjes së djalit, lutja e saj për çdo nënë
  • 2016-12-05

Pedagogia thyen heshtjen pas vdekjes së djalit, lutja e saj për çdo nënë

Pedagogia dhe gazetarja e njohur Erenestina Halili ka thyer heshtjen dhe ka reaguar sot për herë të parë pas vdekjes së djalit të saj, Kejdi. Djali i vetëm i familjes Halili, 21 vjeç, humbi jetën bashkë me këngëtarin Ergi Dini, 22 vjeç,  dy javë më parë pas një aksidenti fatal me m

Nga Erenestina Halili te Alfred Moisiu, VIP-at shqiptarë që humbën djemtë e vetëm në aksidentet tragjike
  • 2016-11-23

Nga Erenestina Halili te Alfred Moisiu, VIP-at shqiptarë që humbën djemtë e vetëm në aksidentet tragjike

Ndarja nga jeta e Ergi Dinit dhe Kejdi Halilit, si pasojë e një aksidenti tragjik me motor, bëri bujë në Shqipëri jo vetëm për rrethanave në të cilat ndodhi ngjarja e rëndë por edhe për shkak se dy të rinjtë nuk ishin të panjohur për publikun. 22-vjeçari Ergi Dini ishte një nga