Rezultate te kerkimit per termin: +Kejdit

Meta: total 21 / total_found 21 / time 0.000 / keyword[0] kejdit / docs[0] 21 / hits[0] 29 /
Të rinjtë e FRESSH dhe LRI bëjnë paqe në Jalë, Kryemadhi: Nesër mund të jenë bashkë
  • 2017-07-20

Të rinjtë e FRESSH dhe LRI bëjnë paqe në Jalë, Kryemadhi: Nesër mund të jenë bashkë

Mbi 2.000 FRESSH-istë kanë ngritur atë që e quajnë Kamp i kampionëve, si për të treguar se ata ishin kampionët në zgjedhjet e fundit. Ne synojmë të ndërtojmë një platformë për komunitetet që do ta kalojmë në programin zyrtar të FRESSH-it në shtator të 2017-s dhe që kjo hapë

No Pic available
  • 2017-06-05

Nikolla-Mehmetajt: Mos u sill si opozitare, gënjeshtra sështë shans për të gjithë

Ish ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla i është përgjigjur deputetes së LSI, Kejdi Mehmetaj e cila një ditë më par sulmoi ish-ministren se ka dështuar me reformën në arsim.  Në një status në rrjetet sociale, Nikolla thotë se habitet që disa deputetë të LSI sillen si opozitarë

Arsimi, Nikolla dhe deputetja e LSI-së polemizojnë në rrjetet sociale
  • 2017-06-05

Arsimi, Nikolla dhe deputetja e LSI-së polemizojnë në rrjetet sociale

Ish-ministrja e Arsimit dhe e Sportit, e zëvendësuar tashmë nga një minstër teknik i propozuar nga PD, ka reaguar pas deklaratave të deputetes së LSI Kejdi Mehmetajt, e cila fliste për dështime në arsim. Ajo i rendit disa pyetje Kejdit teksa ndër të tjera shkruan: Ti je një vajzë e re,

Klejdi Halili, i riu që vdiq me Ergi Dinin, djali i vetëm i gazetares së njohur (Intervista ku fliste për të birin)
  • 2016-11-22

Klejdi Halili, i riu që vdiq me Ergi Dinin, djali i vetëm i gazetares së njohur (Intervista ku fliste për të birin)

Klejdi Halili, i riu që vdiq mbrëmë bashkë me Ergin Dinin, ishte djali i vetëm i gazetares, poetes dhe pedagoges së njohur të Universitetit të Tiranës, Erenestina Halilit. Zonja Halili, ka folur gjithnjë në media për birin e saj të vetëm dhe marrëdhënien e veçantë me të, ndërsa k

No Pic available
  • 2016-11-22

Vdiqën në aksident, shoku i Ergit është djali i një gazetareje të njohur

Përveç Ergi Dinit që njihej në Shqipëri  si këngëtar, edhe shoku i tij që humbi jetën tragjikisht në aksident me të ditën e djeshme, Kejdi Halili nuk ishte krejt i panjohur. Ai është djali i vetëm i gazetares, poetes e pedagoges së Universitetit të Tiranës, Erenestina Halili. Zonj

Viktima tjetër e aksidentit në Bllok, ishte djali i vetëm i gazetares së njohur. Intervista-homazh ku Enerestina Halili flet për Klejdin
  • 2016-11-22

Viktima tjetër e aksidentit në Bllok, ishte djali i vetëm i gazetares së njohur. Intervista-homazh ku Enerestina Halili flet për Klejdin

Një nga viktimat e aksidentit të mbrëmshëm në kryeqytet ishte djali i gazetares së njohur Enerestina Halili, njëkohësisht pedagoge në Universitetin e Tiranës. 21-vjeçari Klejdi Halili humbi jetën së bashku me këngëtarin Ergi Dini. Më poshtë një intervistë botuar në revistën

Nuk kemi nevojë për individë të fortë dhe arkitektë
  • 2016-06-11

Nuk kemi nevojë për individë të fortë dhe arkitektë

Nga Ilir Meta Një nga arsyet pse unë u bëra socialist apo socialdemokrat, ka të bëjë me frymëzimin që kam gjetur për shkak të studimeve dhe të njohurive që kam marrë edhe para '90-s për një figurë shumë të madhe të Gjermanisë dhe të Europës dhe të socialistëve në botë, nga