Rezultate te kerkimit per termin: +Kelmend +Balili

Meta: total 63 / total_found 63 / time 0.000 / keyword[0] kelmend / docs[0] 586 / hits[0] 772 / keyword[1] balili / docs[1] 794 / hits[1] 1810 /
Ministrat me dashnore te Santa Quaranta? Vetëm Ylli Manjani vinte aty. Reagon ish-ministri i Drejtësisë
  • 2017-03-01

Ministrat me dashnore te Santa Quaranta? Vetëm Ylli Manjani vinte aty. Reagon ish-ministri i Drejtësisë

Kryetari i Bashkisë së Delvinës, Rigels Balili, nipi i Kelmend Balilit, ka folur sot për herë të parë në lidhje me pretendimet e ish-ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani se ka parë filmime të ministrave që flinin me dashnoret në hotelit Santa Quranta. Nipi i Balilit në një pro

No Pic available
  • 2017-02-07

Meta: Pse shkova në inaugurimin e hotelit të Kelmend Balilit

Kreu i Kuvendit Ilir Meta tha në Top Story se nuk ka pasur dijeni për aktivitetet e Kelmend Balilit përpara se çështja të bëhej publike. Ai ka rrëfyer edhe pse shkoi në inaugurimin e hotelit luksoz Santa Quaranta në Sarandë. Unë kam dëgjuar shumë përralla për këtë. Unë do të shko

Deputeti kaubojs zbarkon në oazin e Balilajve, mediat greke e sulmojnë
  • 2017-02-06

Deputeti kaubojs zbarkon në oazin e Balilajve, mediat greke e sulmojnë

Në kulmin e debatit politik mbi të shumërkuarin Klement Balili dhe pak ditë pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë për këtë çeshtje, deputeti Eduart Ndocaj, ka zhvilluar një vizitë të dielën në resortin turistik Santa Quaranta në pronësi të familjes Balili në Sarandë. Gjatë vi

No Pic available
  • 2017-02-04

Pasi e refuzoi, Nishani përqafon Peleshin: Ma bëj hallall, por se kisha me ty

Pak para nisjes së mbledhjes së Këshillit të Sigurisë në Presidencë u betua ministri i ri i Drejtësisë Petrit Vasili. Presidenti Bujar Nishani pati rastin të takonte dhe zv/kryeministrin Niko Peleshi të cilin e mikpriti në këtë ceremoni, por ia mbylli derën për mbledhjen e Këshillit

Delvinë, FNSH dhe policia e Sarandës operacion për arrestimin e Balilit
  • 2017-02-03

Delvinë, FNSH dhe policia e Sarandës operacion për arrestimin e Balilit

Policia e Sarandës dhe Forca të Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zhvilluar sërish sot një aksion për arrestimin e shumëkërkuarit Kelmend Balili. Burime nga policia bëjë me dije se operacioni ka nisur rreth orës 15:00 të pasdites së sotme. Policia ka ushtruar kontrolle në banesën e Balili

No Pic available
  • 2017-02-02

50 milionë lekë për kokën e Kelmend Balilit

Policia e Shtetit ka vendosur 50 milionë lekë të vjetra shpërblim për cilindo që jep informacion për arrestimin e të shumë kërkuarit Kelmend Balili. Policia deklaron se ruajtja e anonimatit është e sigurt, ndërsa çdo qytetar që ka informacion të telefonojë në numrin 0694109188. 

LAJMI I FUNDIT/ Shpërblim 50 milionë lekë, kush tregon ku fshihet Balili
  • 2017-02-01

LAJMI I FUNDIT/ Shpërblim 50 milionë lekë, kush tregon ku fshihet Balili

Policia e Shtetit ka vënë në dispozicion të kujtdo qytetari që ka informacion apo ndihmon për kapjen e shtetasit në kërkim Kelmend Balili, shumën prej 50 milion lekësh (të vjetra). Duke garantuar anonimatin, Policia ka vënë në dispozicion këtë numër telefoni 0694109188 Njoftimi