Rezultate te kerkimit per termin: +Kembrixhit

Meta: total 362 / total_found 362 / time 0.000 / keyword[0] kembrixhit / docs[0] 362 / hits[0] 458 /
Dukesha e Kembrixhit me prane femijeve
  • 2014-12-17

Dukesha e Kembrixhit me prane femijeve

brbrDukesha e Kembrixhit Kate Middleton ka vizituar dhe ka qendruar per disa ore prane disa femijeve ne nevoje  ne Londer Dukesha e cila eshte ne pritje te femijes se saj te dyte duket te jete argetuar pamase me femijet qe ka vizituar E veshur ne menyre sportive dukesha dukej shume e lumturbrbr

No Pic available
  • 2014-12-14

Kartolina e Princit bukurosh për Krishtlindje

Jo më kot ai është quajtur “Princi bukurosh”! Nga fotot zyrtare të publikuara nga prindërit e tij, Duka dhe Dukesha e Kembrixhit, trashëgimtar i Mbretërisë së Bashkuar, Princi Xhorxh ka mahnitur jo pak, me buzëqeshjen dhe qendrimin e çlirët para aparatit. Fotot janë realizua

Nishani nderon personalitete britanike me kontribute në çështjen shqiptare
  • 2014-12-11

Nishani nderon personalitete britanike me kontribute në çështjen shqiptare

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani nderoi sot personalitete të shquara britanike që kanë kontribuar në miqësinë me Shqipërinë, kanë promovuar e vlerave historike e kulturore vendit, dhe kanë kontribuar në çështjen shqiptare. Në fjalimin e mbajtur në ambasadën e Republikës së

Dukesha Kembrixhit shkelqen ne Nju Jork
  • 2014-12-11

Dukesha Kembrixhit shkelqen ne Nju Jork

brbrAjo eshte e njohur per riciklimin e veshjeve te saj te preferuara duke veshur shpesh here te njejten gje ne dy apo me shume evente te ndryshme Dukesha e Kembrixhit Catherine ka goditur serish si kursimtare edhe pse burimet nuk i mungojne duke veshur nje fustan te Jenny Packham per here te trete

Nishani dekoron lordet qe promovuan ceshtjen shqiptare
  • 2014-12-11

Nishani dekoron lordet qe promovuan ceshtjen shqiptare

e Enjte 11 Dhjetor 20141335 pm p classwp-caption-textKreu i shtetit Bujar Nishani duke nderuar personalitete ne AnglibrbrPresidenti Bujar Nishani ka vleresuar me dekoratat me te larta te Shqiperise gjashte personalitete britanike duke vleresuar kontributin e tyre per promovimin

Presidenti Nishani dekoron personalitete britanike me kontribute të shquara për çështjen shqiptare
  • 2014-12-10

Presidenti Nishani dekoron personalitete britanike me kontribute të shquara për çështjen shqiptare

9 dhjetor 2014-Londër Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani nderoi personalitete të shquara britanike për kontributin e veçantë e të çmuar në forcimin e miqësisë midis Republikës së Shqipërisë dhe Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut, s

ifti Mideltton viziton Nju Jork-un
  • 2014-12-08

ifti Mideltton viziton Nju Jork-un

brbrDuka dhe Dukesha e Kembrixhit kane arritur ne Nju Jork per nje turne ne bregun lindor te Shteteve te Bashkuara ifti do te qendroje atje per tre dite Princi William do te takoje presidentin e SHBA-se Barack Obama dhe do te mbaje nje fjalim ne nje konference te Bankes Boterore ne Uashington Kate e