Rezultate te kerkimit per termin: +Kendall +Jenner

Total: 318
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.603Z

Kendall Jenner: Unë nuk kam gjoks

Topmodelja e njohur Kendall Jenner ka gabuar në veshjet e saj në festivalin e Coachella 2014. Ajo është përshkruar nga kritikët e modës si një vajzë pa shije të hollë në stil dhe e cila nuk tregon veçanti në detajet që ajo përdor në veshjet e saj. Dështimet e saj vijnë në piercin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.153Z

Kendall Jenner zbulon gjoksin me veshjen transparente

Kendall Jenner vendosi të jepte të martën një shfaqje për kalimtarët në rrugë duke zbuluar gjoksin e saj. Modelja bukuroshe nuk kishte mbante sytjena dhe kishte veshur një një bluzë transparente të cilës ja nxirrte gjoksin sheshit. Kendall u fotografua bashkë me shoqen e saj të ngusht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.186Z

FOTOT/ Kendall Jenner shfaqet shumë transparente

Së fundmi është folur shumë për marrëdhënien e saj me këngëtarin Harry Styles. Por Kendall Jenner i befasoi të gjithë të enjten gjatë një sfilate për Marc Jacobs. Ajo ishte veshur në mënyrë transparente, ndërkohë që nuk mbante reçipeta. Të gjithë sytë ishin tek 18- vjeça

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.768Z

FOTOT/ Kendall Jenner pozon topless

Kendall Janner ka vendosur që të pozojë sërish topless. Edhe pse vetëm 18 vjeç, tashmë ajo është bërë një emër i njohur në botën e modelimit. Kjo, edhe falë faktit se është gjysëm motër me motrat Kardashian. Por, ndryshe nga këto të fundit, Kendall dallohet për elegancën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.586Z

Kendall Jenner i vë zjarrin pyllit

Kendall Jenner pa dyshim se këtë vit ka qenë prej emrave më të suksesshëm të modës. Revista Love ka realizuar një set fotografik me yllin e modës për festat e fundvitit. Bukuroshja, e cila është një prej femrave më të paguara në botë ishte perfekte në setin fotografik. Ajo ka pozu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.718Z

Kendall Jenner zbulon modelin e ri të flokëve

Bukuroshja Kendall Jenner ka mbajtur të njëjtëin model flokësh për vite me rradhë, deri më tani. Modelja 20 vjecare shpërndau në rrjetet sociale një fotografi ku tregon modelin e ri të flokëve. Kendall ka vendosur ti shkurtojë flokët dhe të ndryshojë pakëz look. Të parët për l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.780Z

Kendall Jenner mohon nderhyrjen estetike

var fbShare url httpvizionplusalkendall-jenner-mohon-nderhyrjen-estetikesize smallbrbrKendall Jenner vazhdon te mos e pranoje faktin e nje nderhyrje estetike te mundshme ne buzen e saj te siperme Fansat nuk jane aspak dakord me te pasi edhe ne foton e postuar ne Diten e Falenderimeve vihet re nje n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama