Rezultate te kerkimit per termin: +Kenges +Magjike

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] kenges / docs[0] 978 / hits[0] 1586 / keyword[1] magjike / docs[1] 3450 / hits[1] 4414 /
Kënga Magjike/ Rovena Stefës nuk i del inati, zbulon këngëtarët që e votuan me 0 pikë
  • 2017-12-11

Kënga Magjike/ Rovena Stefës nuk i del inati, zbulon këngëtarët që e votuan me 0 pikë

TIRANE Para votimit në natën finale të Këngës Magjike, gjatë dhe në fund të tij, producenti Ardit Gjebrea paralajmëroi të gjithë të ishin të kujdesshëm sidomos ndaj ngjyrës blu, që tregonte se këngëtarët votoheshin me zero pikë. Nga sa u kuptua, u praktikua nga shumë kë

No Pic available
  • 2016-12-02

Soni Malaj merr një dhuratë nga Sinan Hoxha

Soni Malaj ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, përmes së cilës ka shfaqur dhuratën e marrë nga Sinan Hoxha. Dhurata e vecantë nga kolegu i saj është një ilaç që ndihmon për ta mbajtur zërin në formë. Këngëtarja e falenderon Sinanin duke thënë se dhu

Ja sqarimi i Stines për rrahjen me Florin
  • 2016-01-06

Ja sqarimi i Stines për rrahjen me Florin

Reperi Stine, kryetema pas përfundimit të Këngës Magjike ka folur përmes një postimi në Facebook edhe për këtë çështje ndërsa mes tjerash ka uruar 2016-tën. Ky është postimi i tij: AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",fo

RTSH kopjon Ardit Gjebrene nxjerr paraprakisht kenget e Festivalit te 54-t VIDEO
  • 2015-12-12

RTSH kopjon Ardit Gjebrene nxjerr paraprakisht kenget e Festivalit te 54-t VIDEO

Transmetuar me 11122015 - 1800 PUBLICITET Festivali i 54-t i Kenges ne Radiotelevizionin Shqiptar vjen me nje risi Ashtu si Kenga Magjike qe i publikon me heret kenget edhe ne Festivalin e Kenges ne RTVSH do te nise publikimi

Gjakosja e Florit Stine hetim ne gjendje te lire Nuk e godita une VIDEO
  • 2015-12-07

Gjakosja e Florit Stine hetim ne gjendje te lire Nuk e godita une VIDEO

Tirane 6 dhjetor 2015 NOAal- Kengetari Ernest Duka i njohur me emrin e artit si Stine u shoqerua ne polici pas akuzave per goditje deri ne gjakosje te kengetarit Flori Mumajesibr br Mesohet se Stine u shoqerua ne komisariatin nr1 ne kryeqytet gjate pasdites se te dieles i kapur ne ambientet e n

No Pic available
  • 2015-12-06

Stine në kërkim nga policia, plagosi Flori Mumajesin

Kengetari Ernest Duka, i njohur me emrin e artit Stine eshtë shpallur në kërkim pasi akuzohet se ka goditur me sende të forta kengetarin tjeter Flori Mumajesi, 32 vjeç. Ngjarja mendohet te kete ndodhur mbremjen e djeshme pas festivalit te Kenges Magjike, qe u fitua nga Aurela Gaçe. Më datë 0

Kënga tragjike, kënga komike, por kurrësesi jo kënga magjike
  • 2015-12-06

Kënga tragjike, kënga komike, por kurrësesi jo kënga magjike

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane Ndryshime nuk gjej dot. Bej ti krahasoj dhe po njesoj me dalin. Harton listë deputetesh Lul Basha, Edi Rama, Ilir Meta, Shpetim Idrizi, liste me kengetare harton edhe Ardit Gjebrea. I leshojne ne fushate elektorale kandidatet e tyre Rama,Meta,Basha,I