Rezultate te kerkimit per termin: +Kenges

Meta: total 978 / total_found 978 / time 0.000 / keyword[0] kenges / docs[0] 978 / hits[0] 1586 /
Kënga Magjike/ Rovena Stefës nuk i del inati, zbulon këngëtarët që e votuan me 0 pikë
  • 2017-12-11

Kënga Magjike/ Rovena Stefës nuk i del inati, zbulon këngëtarët që e votuan me 0 pikë

TIRANE Para votimit në natën finale të Këngës Magjike, gjatë dhe në fund të tij, producenti Ardit Gjebrea paralajmëroi të gjithë të ishin të kujdesshëm sidomos ndaj ngjyrës blu, që tregonte se këngëtarët votoheshin me zero pikë. Nga sa u kuptua, u praktikua nga shumë kë

No Pic available
  • 2017-11-15

Kastro Ziso replikon me Berishën: Doktor, mos spekullo politikisht

Këngëtari Klevis Bega, i njohur me emrin e artit Kastro Zizo, ka reaguar pas një denoncimi të Sali Berishës, se ai është përjashtuar nga festivali i RTSH-së për arsye politike. Pas shume mesazheve dhe telefonatave po shkruaj nja dy rreshta: Situata e mos pranimit te kenges sime ne festiva

Taylor dhe Zayn si Anastasia dhe Grey
  • 2017-01-28

Taylor dhe Zayn si Anastasia dhe Grey

brbrNderkohe qe te gjithe jemi duke pritur muajin shkurt per te pare filmin 50 hije me te erreta dy kengetaret e njohur Taylor Swift dhe Zayn Malik kane sjelle pak nga erosi dhe dashuria e cmendur e ketij filmi Kengetaret mbremjen e djeshme kane publikuar klipin e I Dont Wanna Live Forever kolona za

Trump dhe bashkeshortja vallezojne ne ballo
  • 2017-01-22

Trump dhe bashkeshortja vallezojne ne ballo

brbrNen tingujt e kenges My Way te Frank Sinatras cifti presidencial Donald dhe Melania Trump hapen ballon presidenciale me nje vallezim Ata ishin te paret qe u ngjitjen ne skene ndersa me pas ishte radha e zevendespresidentit Mike Pence dhe bashkeshortes se tij Karen E gjithe familja e presidentit

Selena Gomez dhe The Weeknd nje start dashurie
  • 2017-01-18

Selena Gomez dhe The Weeknd nje start dashurie

brbrSelena Gomez dhe The Weeknd nuk jane vetem nje nga ciftet e reja e me te kendshme te Hollywood por sipas raportimeve te fundit t ata jane duke bashkepunuar per nje projekt te ardhshem muzikorbrbr brbrTani qe keta dy artiste jane ne nje lidhje se bashku as qe mund ta imagjinojme cfare magjie mund

Flori godet me Nallane 2
  • 2016-12-16

Flori godet me Nallane 2

var fbShare url httpvizionplusalflori-godet-me-nallane-2size smallbrbrPara pak minutash producenti Flori Mumajesi ka lajmeruar ndjekesit e tij ne Instagram se nje surprize e madhe eshte duke ardhur Flori dhe dj Vicky kane pergatitur nje projekt te ri i cili pritet te publikohet se shpejti dhe mund

Shuhet mbreteresha e muzikes rome Esma Redzepova
  • 2016-12-12

Shuhet mbreteresha e muzikes rome Esma Redzepova

var fbShare url httpvizionplusalshuhet-mbreteresha-e-muzikes-rome-esma-redzepovasize smallbrbrPas nje semundje te rende shuhet ne moshen 73-vjecare Esma Redzepova kengetarja legjende e muzikes rome ne Ballkan Edhe pse me origjine nga Maqedonia Esma ishte e njohur ne mbare boten si Mbreteresha e muz