Rezultate te kerkimit per termin: +Keni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.596Z

Sequi: Keni politikanët që keni zgjedhur

TIRANE-Ambasadori i BE-së në Shqipëri, Ettore Sequi deklaroi dje, se shqiptarët kanë politikanët që ata vetë kanë zgjedhur. Ai ishte i ftuari i radhës në "Tet a tet", rubrikën e së dielës, në emisionin "E diell në TCH". I pyetur se a ndihet i sigurt në Tiranë, Sequi u shpreh se: "P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.799Z

Sa vota keni vjedhur dhe sa keni vrarë?! Përgjigjet Kryemadhi: Kam përdhunuar

Në antimitingun që zhvilloi në Vlorë më 16 shkurt, kur opozita protestoi poshtë zyrës së tij, kryeministrit Edi Rama sulmoi drejtpërdrejtë kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, duke thënë se ajo ka blerë vota  dhe ka vrarë njerëz. Duke iu përgjigjur akuzave të kryeministrit nga st

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.196Z

Sequi: Keni në krye politikanët që i keni zgjedhur vetë

Ambasadori i BE-së në Shqipëri, Ettore Sequi, deklaroi dje, se shqiptarët kanë politikanët që ata vetë kanë zgjedhur. Ju keni politikanët që keni zgjedhur vetë. Mendoj se mosha nuk është përcaktuese nga vitet që njeriu ka, por nga shpirti që ka ai person. Kush kërkon të jetojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.138Z

Ku e keni Indiana Xhonsin

Transmetuar me 28052016 - 0131 Foltorja e Kuvendit eshte institucioni me i shenjte ne kete vend dhe nuk ka askush te drejte ta bllokoje ate Sot Kuvendi i Shqiperise ka nje ceshtje shume te rendesishme per tu ndalur dhe ju e tregoni fare mire se ku e keni ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.461Z

Keni probleme

Ish–Kandidati për President të SHBA’së, Howard Dean ka thënë se Kosova si shtet i ri ka shumë probleme. Megjithatë, në një ligjëratë para studentëve, ai ka thënë se të rinjtë kanë mundësi të bëjnë ndryshime duke shtuar se problemet një ditë do të marrin fund Nga Exp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.195Z

FOTOT/ Tirana që se keni njohur

Këto foto nuk kanë shumë lidhje me Tiranën e sotme. Por, ato tregojnë pikërisht kryeqytetin shqiptar. Ato janë bërë në vitin 1979.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.270Z

Putinizmi në Shqipëri? Po, e keni jetuar dhe e keni legjitimuar atë edhe me vrasje

Fatos Lubonja shkruante dje se në Shqipëri, Edi Rama është duke instaluar modelin e Vladimir Putin. Andi Bejtja nga ana tjetër shkruan se në Shqipëri është edhe më keq se regjimi i Putin. Deputeti socialist, Erjon Braçe, ka replikuar me ta, duke thënë se putinizmi në fakt është in

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama