Rezultate te kerkimit per termin: +Kercenoi

Total: 692
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.831Z

BERAT/ Kercenoi elektricistin, kapet pas kthimit nga Greqia

Kercenoi me arme elektricistin e fshatit, shpallet fajtor nga gjykata dhe denohet ne mungese, por arrestohet menjehere pas kthimit nga Greqia. Shuaip Dhembo, 33 vjec, nga fshati Bistrovice i Beratit, u ndalua vetem pak ore pas kthimit nga emigracioni. Shtate muaj me pare, Dhembo u akuzua se kercenoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.360Z

Samiti i Vjenes Berisha Rama kercenoi Europen

Transmetuar me 27082015 - 1204 Sali Berisha PUBLICITET Tirane 27 gusht 2015 NOAal- Ish-Kryeministri Sali Berisha thote se ne Samitin e Vjenes Kryeministri Edi Rama kercenoi Europenbr br Ne nje postim ne profilin e tij ne Face

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.661Z

SHBA, kercenoi Obamen, 3 vjet burg

Gjykata Federale ne Florida ka denuar me 3 vjet burg nje 21 vjecar i cili pas zgjedhjeve kercenoi presidentin Obama me vdekje. I riu 21 vjecar ka pranuar para gjykatesit ne Majemi se kishte derguar ne nje baze ushtarake nje e-mail me kercenime per vdekje te presidentit Obama ne daten 5 ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.090Z

Krishtlindje ne shtepi per avokatin qe akuzohet se kercenoi Edi Ramen

Gjykata e Apelit e Tiranes ka ndryshuar masen e sigurise per avokat Bashkim Hoxha i cili akuzohet se kercenoi me mesazhe telefonike kryeministrin Edi Ramabr br Nga arrest me burg gjykata vendosi te zbuse masen e denimit ne arrest shtepiakbr br Mbi 60-vjecarin rendon akuza e kanosjes dhe keqperdo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.753Z

Berisha Rama kercenoi gjyqtaren te shkurtoj kembet

e Hene 17 Nentor 20141302 pm p classwp-caption-text Sali BerishabrbrIsh-kryeministri Sali Berisha ka publikuar nje tjeter bisede mes Kryeministrit Rama dhe gjyqtareve te rretheve Ne nje postim ne Facebook Berisha eshte shprehur se Rama kercenoi me prerje kembesh gjykatesen e Kru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.280Z

I kercenoi prinderit, rreh burrin e motres

Kruje- Kercenoi familjen e gruas, e rreh per spital kunati pasi meson per incidentin. Ngjarja ka ndodhur dy dite me pare ne qytetin e Krujes, kur policia njoftoi edhe nisjen e procedimit penal ne gjendje te lire per te dyshuarin L. D., 23 vjec. Burime zyrtare thane se i riu akuzohet per rrahjen e bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.122Z

Kercenoi me arme gjahu pronarin e nje lokali arrestohet

PUBLICITET Kercenoi me arme gjahu pronarin e nje lokali arrestohet 38-vjecari ne Lushnje Sipas policise se ketij qyteti ne pranga ka perfunduar Panajot Dervishi banues ne fshatin Kolonje Mbremjen e 6 Tetorit 38-vjecari per motive te dobeta ka kanosur dhe gjuajtur ne ajer me nje arme

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama