Rezultate te kerkimit per termin: +Keseru

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] keseru / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
Barazime të çmendura në Euro 2020, Italia vendos rekorde (Video)
  • 2019-03-27

Barazime të çmendura në Euro 2020, Italia vendos rekorde (Video)

Gola, emocione pa fund, përmbysje rezultatesh dhe shumë spektakël në ditën e fundit të kualifikueseve të Euro 2020 për muajin mars. Në grupin J, Italia e Mancinit mori fitoren e dytë këtë herë me shifra tenistike pasi në Parma mposhti me rezultatin e thellë 6-0 Lihtenshtejnin. Quaglie

Ekskluzive/ Agjenti sekret Llullaku: Ja si e godasim Rumaninë
  • 2016-06-19

Ekskluzive/ Agjenti sekret Llullaku: Ja si e godasim Rumaninë

Azdren Llullaku është një ndër emrat e harruar të Xhani De Biazit. Ai u grumbullua nga tekniku kuqezi pak vite më parë, por nga ai moment është zhdukur pa lënë shumë gjurmë në Kombëtare. Pavarësisht kësaj, Llullaku nuk i ka harruar kuqezinjtë dhe ruan raport miqësor me trajneri