Rezultate te kerkimit per termin: +Keshilli

Total: 7300
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.790Z

Iran, mbyllet Keshilli Britanik

Organizata e qeverise britanike me karakter kulturor, Keshilli Britanik, ka pezulluar operacionet ne Iran. Keshilli ka bere te ditur se 16 punonjesit vendas u thirren nga qeveria iraniane dhe u urdheruan te jepnin doreheqjen. Keshilli Britanik tha se presioni nga qeveria iraniane eshte rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.659Z

Keshilli Rinor Shqiptar pergenjeshtron Gerti Bogdanin

TIRANE- Keshilli Rinor Shqiptar dhe Keshilli Kombetar Studentor kane pergenjeshtruar sot kryetarin e Forumit Rinor te Partise Demokratike Gerti Bogdani i cili kishte deklaruar se Keshilli Rinor Shqiptar ishte bashke-organizator me FRPD ne festen e 20 Shkurtit. Ne reagimin e shperndare per mediat me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.279Z

Themelohet Keshilli Nderfetar Shqiptar

I themeluar nga te kater kreret e komuniteteve fetare, Haxhi Selim Muça, Fortlumturia e tij Anastas Janullatos, Shkelqesia e tij Imzot Rrok Mirdita dhe Haxhi Dede Reshat Bardhi, Keshilli Nderfetar Shqiptar perfaqeson nje rast unik. Ai institucionalizon toleranca fetare ne Shqiperi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.475Z

Te marten mblidhet Keshilli Bashkiak

Keshilli Bashkiak i Tiranes percaktoi daten 3 shkurt, si dite mbledhjeje per miratimin e buxhetit te vitit 2009. Kjo mbledhje eshte vendosur me kerkese te grupit te keshilltareve te Partise Socialiste. Pas mbledhjes se 12 janarit ku u rrezua per here te dyte buxheti i Bashkise se Tiranes per kete vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.953Z

Braho Te ike keshilli drejtues

brbrMazhoranca kerkon largimin e gjithe keshillit drejtues te Bankes se Shqiperise per skandalin e vjedhjes se mbi 7 milione dollareve ne thesarin e shtetit Kryetari i komisionit parlamentar te sigurise kombetare Spartak Braho u beri thirrje anetareve dhe guvernatorit Fullani te lene detyrenbr U dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.535Z

Durres, Keshilli Bashkiak humb ligjshmerine, gati shperndarja

Qendra per Çeshtje te Informimit Publik (INFOÇIP), mbeshtetur nga National Endowment for Democracy, NED, Washington D.C, rekomandon shperndarjen e Keshillit Bashkiak ne Durres dhe zhvillimin sa me shpejt te jete e mundur te zgjedhjeve te reja per kete keshill. Pas nje monitorimi njevjecar te funks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.056Z

Kosove, themelohet Keshilli i Sigurise

Ne Kosove, institucionet lokale kane themeluar sot Keshillin e Sigurise. Presidenti Sejdiu dhe kryeministri Thaci vleresuan se me krijimin e kesaj strukture eshte kompletuar i gjithe sistemi i sigurise qe mundeson funksionimin e shtetit. “Ky zhvillim deshmon perkushtimin per te nde

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama