Rezultate te kerkimit per termin: +Keshillit +Suprem +Gjyqesor

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.388Z

Arrestohet muxhahedinja ne Shqiperi

brbrNje pjesetare e muxhahedineve grup i cili perfitoi azil ne Shqiperi disa muaj me pare eshte arrestuar nga uniformat blu ne bashkepunim me Interpolin Lajmi eshte publikuar nga mediat iraniane te cilat kane cituar zyrtare te policise ne kete shtet Sipas zedhenesit te policise iraniane gruaja e nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.565Z

Turqia vote per ndryshimet kushtetuese

Referendumi i shumeperfolur eshte kyc per ardhmerine e vendit Ne Turqi u votua ne referendumin per ndryshimet kushtetuese per te cilat qeveria thote se jane te nevojshme per forcimin e demokracise dhe per te cuar perpara aspiraten e vendit per anetaresim ne Bashkimin Europian. Partite e opozites e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.570Z

Turqi mbeshteten ndryshimet kushtetuese

Referendumi i fundit e afron vendin me shume drejt Bashkimit Europian Votuesit ne Turqi i kane dhene nje mbeshtetje te forte reformave kushtetuese ne referendumin qe shihej si nje prove force mes qeverise qe i ka rrenjet ne islamin politik dhe kundershtareve laike. Rezultatet jozyrtare tregojne nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.188Z

Buzhala: Burim, jeni të vetmuar dhe po rrezikoni të dukeni komik

Ish deputeti i PDK-së, Berat Buzhala sikur ka nisur t’ia “kthejë” shpinën pak Bllokut paszgjedhor, veçanërisht AAK-së. Anëtari i Këshillit Drejtues të PDK-së, i cili ka një kohë që hedh gurë e drunj në par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.633Z

Berisha: Kushtetuta nuk mund te shperbehet nga pendesa e Rames

Kryeministri Sali Berisha ju pergjigj dje te gjitha pyetjeve te gazetareve ne lidhje me reformat me te rendesishme ne vend, ekonomine, borxhin publik apo marredheniet me partite aleate apo ato te sapokrijuara. Ne nje bashkebisedim me median, Berisha duke folur per koalicionet e cilesoi partine e Pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.627Z

Kryeministri Berisha pershendet vendimin e PE-se per heqjen e vizave per qytetaret shqiptare

Zonja dhe zoterinj Te dashur qytetare e qytetare shqiptare Sot eshte nje dite krenarie per mbare qytetaret shqiptare. Data 7 tetor e vitit 2010 dita ne te cilen Parlamenti Europian votoi per heqjen e vizave per shqiptaret do te shkruhet me germa te arta ne memorien e kombit tone si ngjarja me ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama