Rezultate te kerkimit per termin: +Keta

Meta: total 1000 / total_found 12906 / time 0.018 / keyword[0] keta / docs[0] 12906 / hits[0] 17167 /
Raporti i OSBE: Miliardat e deputetëve të PS-së
  • 2015-09-14

Raporti i OSBE: Miliardat e deputetëve të PS-së

Nga 31 deputetët biznesmenë të palarmentit shqiptar, të përmendur në raportin konfidencial të OSBE, të siguruar nga lapsi.al, mjaft prej tyre thuhet se e kanë ndërtuar pasurinë e tyre mbi aktivitete të dyshimta apo nga burime po të dyshimta ose të panjohura. Ata dyshohet se janë të

Duka: Sdi të shti me armë! Abazi: Thashetheme të Berishës
  • 2015-09-14

Duka: Sdi të shti me armë! Abazi: Thashetheme të Berishës

Disa nga deputetët e përfolur në raportin e OSBE për lidhje me krimin, kanë reaguar për gazetën Shqip. Paulin Sterkaj i PS thotë se nuk ka asgjë të vërtetë në atë raport për të. Sadri Abazi, po i PS, thotë se raporti është bazuar në thashetheme gazetash. "Janë më së shumti th

Gazetari Arjan Melonashi dëshmon si censuruan Azem Hajdarin në TVSH. Përgjigjet ish-drejtori Skënder Buçpapaj
  • 2015-09-14

Gazetari Arjan Melonashi dëshmon si censuruan Azem Hajdarin në TVSH. Përgjigjet ish-drejtori Skënder Buçpapaj

Ish- gazetari i TVSH në fillim të viteve ’90, Arjan Melonashi ka postuar sot një reflektim mbi atë që ka ndodhur me një intervistë të censuruar të Azem Hajdarit në TVSH. Pas reagimit të tij ka reaguar dhe ish- drejtori i asaj kohe, Skënder Bucpapa, i cili jep versionin e tij. M

Deputetët: Dokumenti i OSBE-së, fyes dhe i pabazuar në asnjë fakt
  • 2015-09-14

Deputetët: Dokumenti i OSBE-së, fyes dhe i pabazuar në asnjë fakt

Raporti konfidencial Të përfolurit e opozitës mohojnë çdo implikim në veprimtari kriminale ose të jashtëligjshme Roland Keta – “Këtë shqetësim do ta shpreh edhe në seancën e ardhshme plenare. Unë jam për dekriminalizimin e Parlamentit, por jo që të fyhen intelektualët&

Rreziqet qe i kanosen nje femije nga ushqimet e gatshme
  • 2015-09-14

Rreziqet qe i kanosen nje femije nga ushqimet e gatshme

Transmetuar me 14092015 - 1200 PUBLICITET Pas nje dite te lodhshme pune prinderit ne pamundesi per te gatuar per vete dhe femijet e tyre zgjedhin te porosisin ushqime te gatshme kryesisht pica Por ata harrojne demin qe i shkak

Ekstradohen drejt Italise 3 persona ne kerkim nderkombetar 2 shqiptare dhe 1 Italian
  • 2015-09-13

Ekstradohen drejt Italise 3 persona ne kerkim nderkombetar 2 shqiptare dhe 1 Italian

Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 12 shtator 2015 NOAal - Dy shtetas shqiptare dhe nje italian jane ekstraduar diten e sotme drejt Italise 50-vjecarit Vincenzo Elefante 50-vjec rezultonte person i shpallur ne kerkim pasi ishte i denuar me 6 vite e 8 muaj burg per traf

Cilët janë deputetët e lidhur me mafien e krimin në raportin e OSBE
  • 2015-09-13

Cilët janë deputetët e lidhur me mafien e krimin në raportin e OSBE

Nga 31 deputetët biznesmenë të palarmentit shqiptar, të përmendur në raportin konfidencial të OSBE, të siguruar nga lapsi.al, mjaft prej tyre thuhet se e kanë ndërtuar pasurinë e tyre mbi aktivitete të dyshimta apo nga burime po të dyshimta ose të panjohura. Ata dyshohet se janë të