Rezultate te kerkimit per termin: +Keta

Meta: total 1000 / total_found 14591 / time 0.006 / keyword[0] keta / docs[0] 14591 / hits[0] 19481 /
Migjeni i censuruar8221 i Kadarese cila eshte e verteta
  • 2017-02-10

Migjeni i censuruar8221 i Kadarese cila eshte e verteta

p styletext-align justifyThuhet se redaktoret jane armiqte me te medhenj te shkrimtareve Dhe kjo eshte e kuptueshme Ata jane kirurget letrare qe mund ti japin jete vepres ose ta varrosin ate pergjithnje ne pluhurin e harresesbrbr p styletext-align justifyNuk dihet saktesisht ne fakt nese ata thjesht

Policia italiane kap 1 ton kanabis ne Bari ne pranga dy shqiptare
  • 2017-02-09

Policia italiane kap 1 ton kanabis ne Bari ne pranga dy shqiptare

p styletext-align justifyKjo eshte gomonia 8 metra e gjate e kapur ne brigjet italiane me 1 ton hashash ne bord Ajo u ndoq nga ajri me nje avion te misionit Frontex menjehere pas sinjalizimit te Guardia Di Financa nga policia shqiptare  Mjeti lundrues u lokalizua prane brigjeve te vendit fqinj dh

Grabitja debate ne Parlament
  • 2017-02-09

Grabitja debate ne Parlament

brbrNe momentin qe ndodhi grabitja prane aeroportit te Rinasit ish-kryeministri Sali Berisha po numeronte ne seance plenare 40 premtimet e pambajtura te qeverise Rama Por ngjarja e rende nuk i shpetoi vemendjes se opozites dhe se pari ish-kryeministri Berisha e me pas edhe ish-kryetarja e kuvendit

Basha Qytetaret te rrezojne Ramen
  • 2017-02-08

Basha Qytetaret te rrezojne Ramen

brbrTeknologji ne zgjedhje ose qytetaret marrin ne duar fatet e tyre brbr brbrMe kete apel u eshte drejtuar lideri i opozites Lulzim Basha qytetareve te Fierit brbr brbrMe 18 shkurt shqiptaret do te bashkohen per ti thene jo varferise padrejtesise per ti thene jo genjeshtres dhe per te diktuar zgjed

Operacioni Nderkombetar i Monitorimit mberrin sot ne Tirane
  • 2017-02-07

Operacioni Nderkombetar i Monitorimit mberrin sot ne Tirane

brbrMberrin ne Tirane Operacioni Nderkombetar i Monitorimit Vizion Plus ka mesuar se njerezit qe do te asistojne procesin e vettingut Drejtoresha e zgjerimit ne Komisionin Europian Genoveva Ruiz Calavera e cila eshte shefja e Operacionit Nderkombetar te Monitorimit dhe 3 anetare te ketij misioni te

Shkëlzen, ti je dënuar nga Zoti të mos jesh burrë, edhe pse merr dashnore me qera dhe hormone mashkullore
  • 2017-02-07

Shkëlzen, ti je dënuar nga Zoti të mos jesh burrë, edhe pse merr dashnore me qera dhe hormone mashkullore

Shkëlzen Berisha ka sulmuar një ditë më parë dëshmitarin e aferës me CEZ, Romeo Karaj, duke thënë se ai është shok me një vrasës, duke iu referuar Izet Haxhisë, ish-badigardit të babit të vetë. Për këtë arsye, Haxhia i ka kthyer atij përgjigje ditën e sotme. Ashtu siç prit

Deputeti kaubojs zbarkon në oazin e Balilajve, mediat greke e sulmojnë
  • 2017-02-06

Deputeti kaubojs zbarkon në oazin e Balilajve, mediat greke e sulmojnë

Në kulmin e debatit politik mbi të shumërkuarin Klement Balili dhe pak ditë pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë për këtë çeshtje, deputeti Eduart Ndocaj, ka zhvilluar një vizitë të dielën në resortin turistik Santa Quaranta në pronësi të familjes Balili në Sarandë. Gjatë vi