Rezultate te kerkimit per termin: +Keti +Bazhdari

Meta: total 289 / total_found 289 / time 0.040 / keyword[0] keti / docs[0] 538 / hits[0] 770 / keyword[1] bazhdari / docs[1] 343 / hits[1] 564 /
Qeveria e sendeve
  • 2015-09-14

Qeveria e sendeve

Nga Edison Ypi Mjaft me qeveri turkoshake. Nuk na duhen ministra halldupë me çallma dhe shallvare, ministra që falen në xhami, që ulen mbi shilte të buta praruar me motive kuranore, flasin për hareme, hanë hallvë, rrufisin kafe, pijnë lëng shege, shkojnë me jevga bionde. Duhet qeveri e

Debate dhe akuza në PS e Shkodrës/Asamblea kritikon mosangazhimin e deputetëve në fushatë
  • 2015-07-26

Debate dhe akuza në PS e Shkodrës/Asamblea kritikon mosangazhimin e deputetëve në fushatë

Partia Socialiste ka nisur analizën e zgjedhjeve vendore të 21 Qershorit nga Shkodra, bashki e cila u fitua nga Partia Demokratike, ndërsa socialistët u renditën të tretën edhe për këshillin bashkiak. Analiza ka filluar 1 muaj pasi koalicioni “Aleanca për Shqipërinë Europiane

NJË DISKUTIM I TË MAJTËVE NË SHKODËR DHE NJË PARALELE ME PD-NË NË TIRANË
  • 2015-07-02

NJË DISKUTIM I TË MAJTËVE NË SHKODËR DHE NJË PARALELE ME PD-NË NË TIRANË

MUSTAFA NANO Ka një vibrim në radhët e së majtës shkodrane pas zgjedhjeve lokale dhe kjo lidhet më së shumti, me sa duket, me një si sëkëlldi prej votës që e mbajti Shkodrën të ndarë nga një trend kombëtar. Kjo është një vuajtje e panevojshme, në fakt. Në këtë botë nuk ësht

Manipulimi/Ja si u tejmbush me vota kutia në Shkodër nga komisionerët e majtë (VIDEO)
  • 2015-07-02

Manipulimi/Ja si u tejmbush me vota kutia në Shkodër nga komisionerët e majtë (VIDEO)

Partia Demokratike publikoi sot një provë se si pushteti masakroi standardin për zgjedhje të lira më 21 Qershor. Përmes një daljeje për mediat deputeti demokrat Eduard Halimi denoncoi një rast flagrant të manipulimit dhe tejbushjes me vota nga komisionerët e majtë të kutive të voti

PD publikon pamjet Ja si u mbush kutia me vota ne Shkoder VIDEO
  • 2015-06-30

PD publikon pamjet Ja si u mbush kutia me vota ne Shkoder VIDEO

Transmetuar me 30062015 - 1432 Eduard Halimi gjate deklarates PUBLICITET Tirane 30 qershor 2015 NOAal- Partia Demokratike publikoi sot nje video duke e cilesuar si nje prove se si pushteti masakroi standardin per zgjedhje te li

Ja si u mbushën kutitë me vota në Shqipëri (Video)
  • 2015-06-30

Ja si u mbushën kutitë me vota në Shqipëri (Video)

Në videon që po transmetojmë dhe që po ia vëmë në dispozicion gjithë medias, duket qartë që komisionerët e majtë kanë mbushur duart me fletë votimi dhe votojnë në masë dhe me qetësi të plotë. 2 komisi

No Pic available
  • 2015-06-30

PD Video per manipulimin ne Pult te Shkodres

brbrKjo video eshte publikuar nga Partia Demokratike dhe eshte regjistruar ne komunen Pult te bashkise se re te Shkodres mban numrin 0092 dhe i perket fshatit Brucaj Sipas Partise Demokratike keto pamje tregojne se zgjedhjet ne kete zone jane manipuluar pasi kutia eshte tejmbushur me vota nga komisi