Rezultate te kerkimit per termin: +Keti +Bazhdari

Meta: total 151 / total_found 151 / time 0.000 / keyword[0] keti / docs[0] 350 / hits[0] 435 / keyword[1] bazhdari / docs[1] 193 / hits[1] 300 /
No Pic available
  • 2014-10-29

Në Shkodër e përkëdhelin Spiropalin, lule e dhurata për dasëm

Tirane- Fundjavën që sapo lamë pas Drejtoresha e Doganave, Elisa Spiropali, kurorëzoi me dasëm lidhjen e saj të dashurisë me Salarjon Totajn. E megjithatë Spiropalit shpejt i është dashur të lërë pas fustanin e bardhë, emocionet e dasmës dhe të veshë kostumin e kryedoganieres së S

Spiropali merr dhurata per martesen ne Shkoder Shyqyr qe ske shkuar ne Gjirokaster VIDEO
  • 2014-10-29

Spiropali merr dhurata per martesen ne Shkoder Shyqyr qe ske shkuar ne Gjirokaster VIDEO

brbrFundjaven qe sapo lame pas Drejtoresha e Doganave Elisa Spiropali kurorezoi me dasme lidhjen e saj te dashurise me Salarjon Totajn E megjithate Spiropalit shpejt i eshte dashur te lere pas fustanin e bardhe emocionet e dasmes dhe te veshe kostumin e kryedoganieres se Shqiperisebrbr brbrSot para

No Pic available
  • 2014-09-13

Zbulohet lidhja e dashurisë mes deputetëve të PS Olta Xhaçka e Artan Gaçi

TIRANE- Një miqësi speciale duket se është krijuar brenda Partisë Socialiste. Miqtë e tyre të përbashkët në PS janë në dijeni të një historie rozë, që po lulëzon në selinë rozë, mes dy deputetëve

MOSHA E TRETË, NJË TJETËR VIZION SOCIAL
  • 2014-05-03

MOSHA E TRETË, NJË TJETËR VIZION SOCIAL

NDUE DEDAJ 1 Nuk e dimë se çfarë ka pasur parasysh Gjykata e Milanos kur ka vendosur që Silvio Berluskoni, ish-kryeministri i Italisë, në përmbushje të dënimit të dhënë ndaj tij për mashtrim, duhet të vizitojë një qendër të moshuarish një herë në javë dhe të qëndrojë aty pë

No Pic available
  • 2014-02-27

Ujqërit e Wallstreet-it nga tregtarët e panoramave kineze

Nga Keti Bazhdari   Jetojmë në një epokë të zhvillimeve të mëdha, të teknologjisë kibernetike dhe vizioneve shkencore largpamëse, të thërrmijës së Zotit, bebes epruvetë, klonimit, etj. Në një epokë kur teoritë, edhe pse mund ta kundërshtojnë rrënjësisht njëra-tjetrën

Vasili Mbrojtja e biznesit fason garanton 100 mije vende pune
  • 2014-02-23

Vasili Mbrojtja e biznesit fason garanton 100 mije vende pune

p classwp-caption-textKryetari i grupit parlamentar i LSI-se Petrit Vasili gjate takimit me biznesin fason ne Shkoder Foto Gasper Marku SHKODR 22 ShkurtATSH-Gasper Marku-Grupi Parlamentar i Levizjes Socialiste per Integrim nen drejtimin e kryetarit Petrit Vasili ka vijuar turin e takimeve konsultati

Keti Bazhdari, nje histori suksesi ne biznes qe reflekton ne shoqeri
  • 2014-02-04

Keti Bazhdari, nje histori suksesi ne biznes qe reflekton ne shoqeri

Vajzë e një familjeje qytetare prej brezash, me tradita e emër të mirë, ku gjenden të kombinuar shpirti sipërmarres me atë artist. Ajo fillimisht filloi të njihej si rast unikal, ku një studente 22 vjecare arrin të ndërtojë një nga bizneset më të sukseshëm në fushën e tekstile