Rezultate te kerkimit per termin: +Kevin +Gameiron

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] kevin / docs[0] 2291 / hits[0] 2944 / keyword[1] gameiron / docs[1] 7 / hits[1] 8 /
Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit
  • 2017-02-21

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

Sevilja përmbys Liverpulin dhe fiton Europa League
  • 2016-05-19

Sevilja përmbys Liverpulin dhe fiton Europa League

Sevilja ka fituar sot në mbrëmje Europa League, trofe të cilin e bën për vete për të tretin vit radhazi. Spanjollët kanë mundur 1-3 Liverpulin me përmbysje, pasi ishin anglezët ata që shënuan të parët në në pjesën e parë me Daniel Starrixh. Por me nisjen e pjesës së dytë, Sevil