Rezultate te kerkimit per termin: +Khedira

Total: 641
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.752Z

Rikthehet Khedira!

Pas një lëndimi që e ka lënë gjatë jashtë fushave, Sammi Khedira është rikthyer në trajnim për herë të parë. Mesfushori i Real Madridit ka publikuar një foto në Intsagram ku shihet duke u stërvitur. Khedira po st&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.315Z

Khedira drejt Realit

Mesfushori i Stuttgartit, Sami Khedira pritet të transferohet në Real Madrid. Sipas të përditshmes sportive spanjolle AS, drejtuesit e gjigantit madrilen kanë përshpejtuar negociatat me menaxherin e futbollistit Jorg Neubauer dhe klubin gjerman dhe janë të gatshëm të ofrojnë 18 milionë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.631Z

Bayernit i duhet Khedira

Drejtori ekzekutiv Franz Beckenbauer beson se Bayern Munichut i nevojitet një futbollist si mesfushori i Real Madridit, Sami Khedira. Në vitet e fundit, Khedira është shndërruar në njërin prej mesfushorëve më të mirë gjerman dhe Beckenbauer mendon se ish anëtari i Stuttgartit është pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.348Z

Khedira pranë Real Madrid

Sami Khedira është pranë Real Madrid. Lajmin e bën të ditur gazeta sportive “Marca”, sipas të cilës madrilenët do të derdhin në arkën e Shtutgartit 10 milionë euro. Sipas së përditshmes, njoftimi zyrtar për këtë kalim mund të bëhet që ditën e sotme. Pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.393Z

Sami Khedira pranë Real Madrid

Transferimi i Sami Khedira te Real Madridi po merr gjithmonë e më shumë një formë konkrete. Lajmin e dha tabloidi gjerman “Bild”, sipas së cilit mesfushori i VfB Stuttgart dhe rekordmenëve spanjollë ka një akord. Këshilltari i Khedira, Jörg Neubauer, konfirmoi tratativat e lojtarit me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.554Z

Khedira, pesë vjet në Real

Real Madrid ka njoftuar se mesfushori i Kombëtares gjermane, Sami Khedira ka kompletuar transferimin e tij në Santiago Bernabeu. 23-vjeçari Khedira, i cili bëri paraqitje të mira në Kampionatin botëror, ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me gjigantin madrilen. Drejtori i Stuttgartit, Fr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.784Z

Sami Khedira ndahet nga e dashura bukuroshe

Futbollisti gjerman, Sami Khedira, ka njoftuar zyrtarisht ndarjen nga e dashura e tij, modelja Lena Gercke. Pas katër vitesh, çifti nuk do jetë më bashkë. 27-vjeçarja dhe 28-vjeçari ishin një çift model. "Lena dhe unë kemi vendosur së bashku para disa javësh për të vazhduar në rrugë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama