Rezultate te kerkimit per termin: +Kian

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.592Z

Simon Cowell dhuron 25 mijë dollarë për vogëlushin me kancer

Mund të jetë ironik, mbase shpesh edhe i ashpër me komentet e tij por brenda Simon Cowell rreh një zemër shumë e butë. Themeluesi i garës së zërave X-Factor, i ka dhuruar 25 mijë dollarë familjes së Kian Musgrove i cili është vetëm 3-vjec. Ky vogëlush po lufton cdo ditë e më shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.104Z

Gjithçka që donin për Krishtlindje ishin një palë këmbë dhe dëshira e tyre u plotësua

Dy vëllezër që e dashurojnë futbollin kanë lindur pa gishtërinj por ata kanë marrë dhuratën më të bukur për Krishtlindje: një palë këmbë protezë. Kian dhe Cullum, përkatësisht 11 dhe 7 vjeç nga Syston, Leicestershire, kanw trashwguar sindromen "Adams Oliver" nga babai i tyre. Kj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.344Z

Iran, vazhdojne arrestimet pa mandat

Sociologu iraniano-amerikan, Kian Tajbakhsh eshte arrestuar ne shtepine e tij ne Teheran pas asnje justifikim ligjor. Lajmin e ka bere te ditur organizata “International Campaign for Iran”. Sipas OJQ-se, Tajbakhsh eshte cuar ne nje vend sekret duke u bashkuar keshtu me 240 akt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.247Z

Iran, drejtësia përgënjeshtron lirimin e 20 reformatorëve

Dje, agjencia zyrtare e lajmeve ''Irna'', duke cituar burime gjyqësore njoftoi për lirimin e Kian Tajbakhsh dhe 20 personave të tjerë, ndër to dhe figura të kampit reformator.      "Lirimi i personave të ndaluar do të vendoset në kuadër të ligjit dhe nëse do të merre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.222Z

Urimi i veçantë i Fatmës për mbretin e saj 2-vjeçar |FOTO

Transmetuar më 09.09.2016 - 19:19 Ashtu siç e quan të veçantë djalin e saj edhe urimi për të ka qenë shumë i veçantë. Gazetarja “thumbuese” Fatma Haxhialiu ka festuar  sot ditëlindjen e mbretit të saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.451Z

Misteri i kinezeve me sy te gjelber

Nga Express me 30 nentor 2010 ne ora 1111 Vite me radhe kane qene mister per tere boten. Por tani ky mister eshte shpjeguar. Testet e ADN-se zbuluan se banoret e fshatit te vogel kinez LI Kian ne Kinen veriperendimore nuk duken si bashkeqytetaret e tjere. Ata kane sy te gjelber dhe syte nuk i kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.110Z

Shala vazhdon takimet në SHBA

Nga Express më 04 shkurt 2011 në ora 18:01 Ministri në largim i Ekonomisë dhe i Financave, Ahmet Shala gjatë ditës së katërt të qëndrimit në SHBA ka pasur takime me zyrtarë të institucioneve të rëndësishme dhe me interes për Kosovën. Zyra për informim e MEF-it bëri të ditur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama