Rezultate te kerkimit per termin: +Kica

Meta: total 87 / total_found 87 / time 0.000 / keyword[0] kica / docs[0] 87 / hits[0] 123 /
Dhunoi ish-gruan dhe vajzën, pranga 41-vjeçarit në Peshkopi
  • 2018-06-29

Dhunoi ish-gruan dhe vajzën, pranga 41-vjeçarit në Peshkopi

Një 41-vjeçar në Peshkopi është arrestuar nga policia ditën e djeshme me akuzën e dhunës në familje. Në pranga ka rënë Durim Kica, 41 vjeç, banues në Peshkopi. Policia njofton se 41-vjeçari ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj ish-bashkëshortes së tij shtetases M.V., dhe

Të mitura dhe të martuara
  • 2017-03-28

Të mitura dhe të martuara

Një kronikë e zgjeruar e gazetares së Channel  One, Jonida Tashi e cila trajton fenomenin e martesës së vajzave të mitura, pasojat që kanë martesat e hershme. Sjell dëshmi të një vajze e cila është martuar 13 vjeçe dhe vajzën e saj e martoi sërish në moshë të vogël. Sjell m

Gjobe 20 mije euro qytetarit arrestohen dy persona
  • 2016-05-28

Gjobe 20 mije euro qytetarit arrestohen dy persona

Dy persona jane arrestuar ne flagrance dhe nje tjeter eshte shpallur ne kerkim nen akuzen e trafikimit te lendeve narkotikebr br Burime policore bejne me dije se ne pranga eshte vene Julian Cako 40 vjec lindur ne Sanmatice Berat dhe banues ne fshatin Kocaj Lushnje i denuar me pare per vrasje dhe G

Zbardhet atentati i Fierit, arrestohet vëllai i Lul Cakës dhe një tjetër
  • 2016-05-28

Zbardhet atentati i Fierit, arrestohet vëllai i Lul Cakës dhe një tjetër

Policia ka arritur të zbardh atentatin e Fierit, të datës 8 janar të këtij viti, ku mbeti i vrarë Denis Kasaj dhe u plagosën dy të tjerë. Sipas policisë në pranga kanë përfunduar: 41-vjeçari Julian Caka, vëllai i Lul Cakës si dhe 39-vjeçari Gentian Kica. Në kuadër t

20 mijë euro gjobë një personi, arrestohet vëllai i Lul Cakës
  • 2016-05-27

20 mijë euro gjobë një personi, arrestohet vëllai i Lul Cakës

Arrestohet vëllai i Lulzim Cakës,një nga krerët e bandave kriminale që ka vepruar në Shqipëri, kryesisht në zonën e Beratit, Fierit dhe Lushnjës, gjatë viteve 1995-2000, i akuzuar për vrasje për shkak të cilësive të veçanta. Julian Caka është arrestuar sëbashku me Gentian Kicën

Dy të arrestuar në Fier për gjobëvënie dhe trafik droge
  • 2016-05-27

Dy të arrestuar në Fier për gjobëvënie dhe trafik droge

Dy persona janë vënë në pranga në sajë të operacionit të koduar "Bashkëpunimi" për trafik të lëndëve narkotike dhe gjobëvënie. Njëri prej të arrestuarve është vëllai i Lul Cakës. Personat e arrestuar janë shtetasit Julian Caka, 41 vjeç, lindur ne Stamaticë, Berat dhe

Gjobë 20 mijë euro qytetarit; arrestohen dy persona, në kërkimi një tjetër
  • 2016-05-27

Gjobë 20 mijë euro qytetarit; arrestohen dy persona, në kërkimi një tjetër

Në kuadër të operacionit të  koduar “Bashkëpunimi”, janë arrestuar nga Policia e Fierit dy shtetas dhe u shpall në kërkim një tjetër. Arrestohet vëllai i Lul Cakës, e shpallet në kërkim shënjestra e atentatit tek Mulliri i Artë në Fier; ndodhur me 8 janar 2016. Pas heti