Rezultate te kerkimit per termin: +Kievos

Total: 933
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.773Z

Mungesa e Bogdanit, tersi i Kievos

Sulmuesi shqiptar i Kievos Erjon Bogdani nuk eshte perfshire ne formacionin e as ne stolin e Kievos, ne ndeshjen e djeshme te Seria A, ndaj Napolit. Mungesa e Bogdanit shenoi edhe humbjen e thelle te Kievos, 3-0, humbje qe nuk ishte shenuar prej kohesh. Gjithsesi Kievo e kishte permbushur objektivin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.747Z

Bufon, gati rikthimi ndaj Kievos

Vetë “gardiani” bardhezi ka pranuar në faqen e tij në internet se ndihet i gatshëm për t’iu rikthyer tapetit të gjelbër. Madje që në takimin e radhës në kampionat të dielën përballë Kievos në stadiumin “Bentegoti”.“Pas një muaj ndërprerjeje jam gati të rikthehem. E gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.269Z

Kritika trajnerit te Kievos, Bogdani titullar

Trajnerit te Kievos, Di Karlo, po i shtohet gjithmone e me teper presioni per aktivizimin e sulmuesit te kombetares sone, Erjon Bogdani. Deri tani trajneri e ka perqendruar vemendjen tek Makinua, i cili nuk shihet si nje aeroplan bombardues. Ne kritika thuhet se nese ekipi nuk luan mire ne nente nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.196Z

Bogdani, pjese e Kievos ne miqesoren me EBA

Erjon Bogdani ka qene pjese e Kievos dhe ka luajtur nje pjese te mire te 90 minutave, ne nje ndeshje miqesore qe u zhvillua gjate dites se djeshme, ndaj Uest Bromuicit, ekipi i Premier Liges. Ndeshja perfundoi ne barazim pa gola, por skuadra e Kievos me lojen e zhvilluar premton shume, para edicioni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.654Z

Erjon Bogani mbetet i Kievos

Erjon Bogdani do te jete pjese e Kievos ne ndeshjen e sotme te Seria A, ndaj Bolonjes. Sulmuesi i kombetares shqiptare pritet ta nise nga stoli i rezervave ndeshjen, duke mos qene i preferuari i trajnerit Di Karlo, ne formacionin baze. Gjate merkatos se dimrit, emri i Erjon Bogdanit eshte lakuar per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.251Z

Bogdani, “intrigë” mes Kievos dhe Torinos

Paolo De Luka është nën presionin e një dileme të madhe. Vetëm dy ditë para mbylljes së merkatos, presidenti i Sienës nuk ka vendosur se në cilin destinacion do të cojë Erjon Bogdani, sulmuesin shqiptar autor të 11 golave gjatë sezonit të kaluar. Ofertat më të mira janë ato të K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.689Z

Me Bogdanin, sulmi i Kievos funksionon

Sulmuesi shqiptar Erjon Bogdani, ndonese nuk ka shenuar ne ndeshjet e fundit, mori komplementet e trajnerit, per lojen e mire. Trajneri i Kievos, Di Karlo theksoi se ekipi i tij ka luajtur shume mire, por ne ndeshjet jashte sulmi, ka treguar efikasitete. "Fitorja jashte eshte e veshtire. Sulmi i Kie

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama