Rezultate te kerkimit per termin: +Kim +Kardashian

Total: 2318
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.535Z

Kim Kardashian, super hot (FOTO)

Share Kim Kardashian di gjithmonë të tërheqë vëmendjen nëpër evenimentet ku merr pjesë. Kjo, edhe për faktin se natyra i ka dhënë një trup të lakmueshëm. 31-vjeçarja është shfaqur super hot në festën e ndarjes së çmimeve Grammy, duke bërë që të jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.892Z

Sirena Kim Kardashian

Kim Kardashian po bën pushime në Puerto Vallarta të Meksikës dhe paparacët arritën ta fotografonin kur doli nga resorti me një bikini të zi. 33-vjeçarja dukej në formë shumë të mirë fizike dhe si gjithmonë tër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.647Z

Rishfaqet Kim Kardashian (FOTO)

Kim Kardashian u rikthye këtë të enjte për herë të parë në vëmëndjen publike,që prej lindjes së vajzës së saj North-West,një muaj më parë. 32-vjeçarja, më parë kishte premtuar se do të qëndronte larg ekranit dhe fotografive deri sa do të humbte të gjithë 15

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.601Z

Kim Kardashian bëhet mama

Më në fund ka ardhur edhe lajmi i shumëpritur i Kim Kardashian. Ajo është bërë mama. Kim ka lindur vajzën e saj dhe të Kanye West. Kim është 31-vjeç dhe kjo është fëmija e saj i pare. Edhe pse ishte parashkuar që Kim të sillte në jetë vajzën e saj nga korriku dok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.173Z

Kim Kardashian nuk di te ndalet

brbrModelja e famshme ne amerike nuk rresht se treguari format e saj perfekte trupore Por kete here ajo nuk shfaqet vetem krah saj eshte edhe nesa e saj Kris Jenner Mesa duket fotot duket se jane nje pasion i trasheguar i familjes Kardashianbrbr gallery-2 margin auto gallery-2 gal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.530Z

Gjoksi bombastik i Kim Kardashian

Kim Kardashian nuk do asgjë më shumë se sa të shfaqi format bombastike të saj në rrjetet sociale për të befasuar fansat. Kështu ka bërë dhe këtë radhë, ku 34 vjecarja shpërndau një selfie seksi të saj dhe tregon gjoksin bombastik. Veshur me një palë bikini ngjyrë kafe, Kim shpër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.298Z

Sulmohet Kim Kardashian VIDEO

brbrKim Kardashian asnjehere nuk ka mundur tu shpetoje incidenteve I tille eshte edhe incidenti i radhes ne Paris ku nje ish-gazetar Vitalii Sediuk per pak i ka shkulur floket bukuroshes 33-vjecarebrbr brbrIsh-gazetari ukrainas i cili po mundohet te beje nje karriere si model ishte ne mesin e turme

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama