Rezultate te kerkimit per termin: +Kim

Total: 5753
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.535Z

Kim Kardashian, super hot (FOTO)

Share Kim Kardashian di gjithmonë të tërheqë vëmendjen nëpër evenimentet ku merr pjesë. Kjo, edhe për faktin se natyra i ka dhënë një trup të lakmueshëm. 31-vjeçarja është shfaqur super hot në festën e ndarjes së çmimeve Grammy, duke bërë që të jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.573Z

Vdiq Kim Jong Il pasardhes i biri Kim Jong Un

Kim Jong Il ka vdekur te shtunen nga nje sulm ne zemer. 69-vjecari Kim Jong Il ka ardhur ne pushtet ne kete vend komunist ne vitin 1994 pas vdekjes se babait te tij dhe themeluesit te shtetit koreanoverior Kim Il Sung. Kim Jong Il kishte probleme shendetesore edhe me pare por ishte infarkti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.795Z

Gjigandi dhe vogëlushja Kim (FOTO)

Kim Kardashian dhe Kris Humphries, lojtari i Nju Jork Xhets, kanë bërë disa pushime në Meksiko. Çifti shumë tërheqës, që është në qendër të vëmëndjes së mediave, është i njohur për diferencat në gjatësi. Aq e shkurtër është Kardashain para Kris, sa ky i fundit mund ta mbajë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.892Z

Sirena Kim Kardashian

Kim Kardashian po bën pushime në Puerto Vallarta të Meksikës dhe paparacët arritën ta fotografonin kur doli nga resorti me një bikini të zi. 33-vjeçarja dukej në formë shumë të mirë fizike dhe si gjithmonë tër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.699Z

Kim provokon sërish (FOTO)

Share Kim Kardashian nuk resht së provokuari. 31-vjeçarja këtë radhë është shfaqur në revistën Allure, duke treguar edhe një herë hiret e saj. Që pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Kim për momentin nuk është në asnjë lidhje, ndërsa më parë ka deklaruar s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.298Z

Sulmohet Kim Kardashian VIDEO

brbrKim Kardashian asnjehere nuk ka mundur tu shpetoje incidenteve I tille eshte edhe incidenti i radhes ne Paris ku nje ish-gazetar Vitalii Sediuk per pak i ka shkulur floket bukuroshes 33-vjecarebrbr brbrIsh-gazetari ukrainas i cili po mundohet te beje nje karriere si model ishte ne mesin e turme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.024Z

Provokon Kim

E vetëdijshme për format e saj seksi, Kim Kardashian nuk ndalet. Ajo ka postuar në rrjetet sociale një fotografi, përmes të cilës është shfaqur mjaft provokuese. Kim është ekspozuar para aparatit fotografik, pothuajse nudo, duke mbuluar pjes&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama