Rezultate te kerkimit per termin: +Kimeve

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.664Z

McIlwham: Nevojë urgjente për reformat integruese

 "Ekziston një mundësi tani, ndërkohë që Komisioni po përfundon raportin e progresit të Shqipërisë dhe para se shtetet anëtare ta shohin raportin në Dhjetor, që udhëheqësit politikë shqiptarë të ndryshojnë vlerësimin e BE-së", theksoi ajo pas kimeve të sotme me Presidentin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.020Z

Ekstradimi i Seitit, PD thërret në interpelancë ministren Gjonaj

Partia Demokratike ka vendosur të thërrasë në një interpelancë urgjente ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj për ekstradimin e Nezar Seitit. Në një dalje për mediat nga selia blu, deputeti Enkelejd Alibaj tha se Nezar Seiti u rrëmbye nga shteti ditën kur do tregonte gjithçka për Tah

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.303Z

4 mjete luksoze bien në "rrjetën" e policisë

Operacioni i policisë së kryeqytetit, i nisur ditën e shtunë, duket se ka zgjatur edhe më shumë, pasi ka mundur të sekuestrojë edhe katër makina të tjera luksoze, që ishin trafi kuar në Shqipëri, pasi janë vjedhur në disa vende të Europës Perëndimore. Në lidhje me këtë operacion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.187Z

Sebino Plaku, telashe me policinë për makinën

Makina e golashënuesit më të mirë të kampionatit të ligës superiore rezulton e vjedhur. Bëhet fjalë për mjetin në pronësi të futbollistit të Dinamos, Sebino Plaku. Burimet e Policisë Rajonale të Korçës kanë bërë të ditur se një mjet i vjedhur në shtetin italian është kapur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.094Z

Kapet banda e trafikut ndërkombëtar të drogës

Tiranë, 25 korrik, NOA - Një grup i mirëorganizuar i trafikut të drogës është goditur nga policia shqiptare në bashkëpunim me homologet e saj rajonale dhe ndërkombëtare. Lajmi konfirmohet nga Prokuroria e Krimeve të Rënda në kryeqytet e cila deklaron se ka arrestuar disa sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.572Z

Turqi, nënkomisari i policisë shqiptare kapet me 70 kg heroinë

Gati një muaj pas arrestimit të ish-sekretarit të dytë në ambasadën shqiptare në Shkup, tre shtetas të tjerë shqiptarë janë arrestuar në Turqi për implikimin e tyre në trafi kun e drogës. Të arrestuarit, mes të cilëve edhe një ofi cer policie në aeroportin e Rinasit, janë kapur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.974Z

Asgjësohen 11 kilogramë heroinë

31/05/2005  Dje është ekzekutuar vendimi i gjykatës për djegien e drogës, që i është kapur Edvin Balliut DURRES - Është asgjësuar në Durrës një sasi e madhe droge, e cila i është sekuestruar, vitin e kaluar në portin e Durrësit, një shtetasi nga kryeqyteti, që po tenton

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama