Rezultate te kerkimit per termin: +Kimit

Total: 321
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.123Z

FOTO REPORTAZH/ Pionierët e Kimit

Zërave që i kërkojnë Koresë së Veriut të ulë tensionet dhe të shmangë retorikën luftarake iu bashkua edhe Kina. Presidenti amerikan, Barack Obama ka folur po ashtu për këtë çështje, ndërsa në Seul ka mbërritur Sekretari i Shtetit, John Kerry. Kurioziteti i mbarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.850Z

Pas Kimit, Nicki Minaj pozon nudo (Foto)

Fama, kritikat dhe komentet që Kim Kardashian morri para disa ditësh për shkak se pozoi nudo duket se i lanë shije të mirë Nicki Minaj. Kjo pasi rep artistja ka postuar disa fotografi nudo në rrjetin ‘Instagram’ ku shihet se edhe forma e pozimit ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.399Z

Ish- i Kimit, me një shqiptare me të njëjtat përmasa (FOTO)

Share Basketbollisti Kris Humphries, ish-bashkëshort i Kim Kardashian për vetëm 92 ditë, duket se i ka shumë qejf femrat e bëshme. Së fundmi, ai është lidhur me një femër me origjinë shqiptare, Myla (Fatmira) Sinanaj, që i afrohet Kim dhe madje e kalon për nga përmasat. Megjithatë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.434Z

Obama i ka drguar letr Kimit

N prpjekjet m t reja t Washingtonit, pr t bindur Koren e Veriut q t kthehet n negociatat pr armatosje brthamore, ka qen edhe letra personale, t ciln presidenti amerikan, Barack Obama, ja ka drguar udhheqsit t Kores s Veriut, Kim Jong Ilit, ka deklaruar nj zyrtar i lart amerikan. I drguari Stephen B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.566Z

Rihanna “i’a ftofë" Kimit

Ato janë femrat më të përfolura dhe më të fotografuara në botë, por rrallë herë ndodh që t’i shohësh së bashku. Fjala është për këngëtaren Rihanna dhe yllin amerikan Kim Kardashian. Ato kanë qen&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.554Z

Pekini duhet tia prishë planin Kimit

Nga Alexander Freund Me ndezjen e një bombe me hidrogjen Koreja e Veriut synon të forcojë pozicionin e saj në negociata. Tani është në dorën e Pekinit, që ta ndjekë nga veprat pretendimin për rol më të madh në politikën e jashtme. Sikur bota të mos kishte pasur halle plot: tani, nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.902Z

Kayne ia kap të pasmet Kimit në Grammy (Foto)

Është i dashuruar pas saj aq shumë saqë sa herë i jepet rasti ia dëshmon, pa marrë parasysh a janë në ambiente private apo publike. Edhe gjatë kalimit në tapetin e kuq në ndarjen e çmimeve Grammy Kayne Ëest ka shfrytëzuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama