Rezultate te kerkimit per termin: +Kin

Total: 4593
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.306Z

Kin Dushi

I burgosur në dy regjime, Kin Dushi është një nga prozatorët e parë shqiptarë, i mbuluar me harresë nga regjimi komunist. Ky vit është 20-vjetori i ndarjes së tij nga jeta. Autor i një sërë romanesh dhe shkrimesh gazetareske, shkrimtari që studioi Letërsi në Bashkimin Sovjetik sjell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.699Z

Vieira, elozhe për Roi Kin

01/02/2005  Mesfushori i Arsenalit, Patrik Vieira, i ka nxehur më shumë gjakrat e supersfidës që do të zhvillohet në “Hajbëri Park”. Ai ka bërë të ditur se, Roi Kin është lojtari i vetëm që mund të quhet forca kryesore për skuadrën e Mançester Junajtid. Sipas francezi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.069Z

Largohet Roi Kin, skuadra feston

Roi Kin është larguar nga Sanderlendi nëpërmjet një mesazhi, por me të marrë vesh lajmin, lojtarët e kësaj skuadre kanë filluar të festojnë në dhomat e zhveshjes. Një ditë më pas "Black Cats" dominonin faqet e para të gazetave dhe detajet që shtynë drejt lamtumirës ish-yllin e Ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.775Z

Presidentja argjentinase tallet me Kinën

Presidentja e Argjentinës Cristina Kirchner është duke u kritikuar për shkak të një postimi në rrjetin e saj Twitter, që e kishte bërë gjatë vizitës shtetërore në Kinë, ku ishte tallur me mënyrën se si flasin kinez&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.644Z

Roi Kin shpallet i pafajshëm

02/03/2005  Kapiteni i Mançester Junajtid, Roi Kin, më në fund i ka shpëtuar masave ndëshkimore, lidhur me akuzat e ngritura ndaj tij, për dhunim personi dhe dëmtim banese. Kin akuzohej se kishte dhunuar një djalë 16- vjeçar, por vendimi i gjykatës ka qenë në favorin e tij. Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.377Z

Roi Kin ka një ëndërr: Vieira te Sandërlendi

Trajneri i Sandërlendit, Roi Kin, po studion realizimin e një "goditjeje" të papritur në merkato. Ish-ylli i Mançester Junajted është i gatshëm që të blejë rivalin e tij historik, Patrik Vieira. Kin dhe mesfushori i Interit ishin kundërshtarë në Premiership, në periudhën kur francezi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.589Z

Robi Kin bashkohet me Selltikun: Dua t'i gezohem titullin kampion

Robi Kin eshte bashkuar me ekipin e Selltikut, duke realizuar ne fund te merkatos nje levizje surprize nga Totenhemi i Premier Liges drejt kampionatit skocez, ku eshte pritur nga nje numer rekord tifozesh. Pasi u prezantua me fanellen e re te Selltikut, 29-vjecari deklaroi se ka synime serioze deri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama