Rezultate te kerkimit per termin: +Kingsley +Coman

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] kingsley / docs[0] 66 / hits[0] 72 / keyword[1] coman / docs[1] 61 / hits[1] 76 /
Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje
  • 2019-04-11

Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje

Situata aspak e qetë te Bayerni i Mynihut, edhe pse kampionët e Gjermanisë morën kryesimin pasi shkatërruan 5-0 Borussian e Dortmundit. Prestigjiozja gjermane Bild raporton se Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman janë konfliktuar mes tyre, përplasje që ka shkuar deri te shkëmbimet e grusht

Marrëveshja, Ribery te Bayerni edhe sezonin e ardhshëm
  • 2018-04-12

Marrëveshja, Ribery te Bayerni edhe sezonin e ardhshëm

Tashmë nuk ka më dyshime për të ardhmen e Franck Ribery. Sipas Kicker, 35-vjeçari dhe klubi bavarez kanë rënë dakord për rinovimin e kontratës edhe për një vit tjetër, që do të thotë se francezi po do të luajë sezonin e tij të 12-të në radhët e kampionëve të saposhpallur të

No Pic available
  • 2017-09-14

Futbollisti rreh ish-të dashurën, gjykata e urdhëron të paguajë 1 euro

Futbollisti francez, Kingsley Coman është dënuar pasi ka sulmuar ish-të dashurën e tij dy herë brenda tre ditëve. Ai u gjobit me 5 mijë euro nga gjykata dhe u urdhërua që të paguante pagesë simbolike prej 1 euro për dëmet. Sipas Le Parisien, Coman sulmoi Sephora Goignan, nënë e vajz

No Pic available
  • 2017-06-29

Dhunon të dashurën, arrestohet futbollisti i Bayern Munich

Përqafësuesi francez i Bayern Munich,  Kingsley Coman është arrestuar të hënën në mëngjes në Paris, pasi akuzohet për dhunë në familje. Futbollisti ka pranuar akuzën dhe fajin për ngjarjen që ka ndodhur dhe do të përballet me një seancë gjyqësore pas mbarimit të pushimeve

Dhunoi ish-të dashurën, ndalohet Kingsley Coman i Bajernit
  • 2017-06-28

Dhunoi ish-të dashurën, ndalohet Kingsley Coman i Bajernit

Kingsley Coman në telashe. Sulmuesi i Bajerni të Mynihut është vënë nën arrest nga ana e policisë, pas akuzave nga ish-dashura e tij, se 21 vjeçari ka ushtruar dhunë ndaj saj. Pasi është arrestuar, Coman është shoqëruar për në ambjentet e komisariatit ka kaluar disa orë në qelitë

No Pic available
  • 2016-07-04

Francë-Gjermani, dueli në sulm i të dyja skuadrave

Ky edicion i kampionatit Europian do të rezervojë një tjetër sfidë mjaft tëeheqëse si kundër është gjysmëfinalja mes Francës dhe Gjermanisë. 2 skuadra që u cilësuan si favorite kryesore në fillim të turneut dhe që deri më tani e kanë merituar në të gjitha aspektet këtë status

Video: Shqiperia me nje mungese ndaj Rumanise dhe momenti kur Franca godet shtyllen
  • 2016-06-16

Video: Shqiperia me nje mungese ndaj Rumanise dhe momenti kur Franca godet shtyllen

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Burim Kukeli nuk do të luaj në ndeshjen e ardhshme të Euro 2016 kundër Rumanisë. Kukeli u ndëshkua me karton të verdhë ndeshjen e parë kundër Zvicrës dhe ndeshjen që po luhet kundër Francës, pas një ndërhyrje në Kingsley Coman. Pas Shqipërisë q