Rezultate te kerkimit per termin: +Kingsley +Comanit

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] kingsley / docs[0] 66 / hits[0] 72 / keyword[1] comanit / docs[1] 4 / hits[1] 4 /
Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje
  • 2019-04-11

Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje

Situata aspak e qetë te Bayerni i Mynihut, edhe pse kampionët e Gjermanisë morën kryesimin pasi shkatërruan 5-0 Borussian e Dortmundit. Prestigjiozja gjermane Bild raporton se Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman janë konfliktuar mes tyre, përplasje që ka shkuar deri te shkëmbimet e grusht