Rezultate te kerkimit per termin: +Kini

Meta: total 1000 / total_found 2187 / time 0.001 / keyword[0] kini / docs[0] 2187 / hits[0] 2684 /
Ushqimet e mira për seks që përmirësojnë fuqinë mashkullore
  • 2019-04-11

Ushqimet e mira për seks që përmirësojnë fuqinë mashkullore

Ushqimi i duhur na ndihmon për të qëndruar në formë dhe për të jetuar më gjatë, por gjithashtu kontribuon në përmirësimin e ndjeshëm të jetës seksuale të një burri dhe pjellorisë. Shmangia e pirjes së duhanit, kufizimi i alkoolit dhe përpjekja për të mbajtur stresin është e r

No Pic available
  • 2019-04-02

Jemi të dashuruar: çfarë ndodh në trup dhe në mendje?

Flutura në stomak, humor të mire dhe zemra që rreh fort: dashuria është një stuhi e vërtetë kimike. Ne të gjithë e dimë ndjesinë: ndihemi euforik, gjithmonë me frymëmarrje të shpeshtë, një rrahje zemre dhe ndjenja e të pasurit flutura në stomakun tonë. Dashuria është një stuhi

Betohen deputetët e rinj, Ahmetaj iu jep një këshillë
  • 2019-03-13

Betohen deputetët e rinj, Ahmetaj iu jep një këshillë

Seanca e sotme parlamentare ka nisur me betimin e 7 deputetëve të rinj të opozitës. Sot u betuan Lefter Maliqi, Alban Zeneli, Ligoraq Karamelo, Majlinda Halilaj, Ediola Braha, Edlira Hyseni, Elda Hoti. Ndërkohë deputeti i PS, Arben Ahmetaj i uroi suksese deputetëve të rinj, duke i kërkuar q

No Pic available
  • 2019-03-08

Kujtime të studentit për profesor Eqrem Çabej

Në vitet 1962-1966 isha student në Fakultetin Histori dhe Filologji të UT, Fakulteti përdorte dy katet e para të asaj godine, kurse në katin e tretë kishin zyrat e tyre Instituti i Historisë dhe i Gjuhësisë dhe Instituti i Folklorit. Gjatë pushimeve midis orëve mësimore në oborrin e fa

Djali i Olldashit në gjurmët e babait: Ju tregoj Bashën, Berishën, Ramën dhe
  • 2019-03-08

Djali i Olldashit në gjurmët e babait: Ju tregoj Bashën, Berishën, Ramën dhe

Glauk Olldashi është vetëm 19 vjeç, por me një dëshirë të madhe për të marrë pjesë e për të folur mbi politikën shqiptare. Djali i madh i Sokol Olldashit, në këtë intervistë të tij të parë për një media, vlerëson në këndvështrimin e tij eksponentët kryesorë të politik

No Pic available
  • 2019-02-26

Aksidentoi për vdekje babë e bijë, Apeli liron drejtorin e ujësjellësit të Maliqit

Fiks fare solli fakte të reja për aksidentin e ndodhur 4 muaj më parë, në 8 nëntor 2018 në unazën e qytetit të Korçës, ku pas përplasjes së dy makinave humbën jetën babai dhe vajza e tij 5 vjeçare. Por gjykata e Apelit të Korçës, njërin prej shoferëve, drejtorin e ujësjellësi

Erdogan paralajmëron armiqtë: Kemi luftuar 1 mijë vjet për këto troje, kini kujdes!
  • 2019-02-13

Erdogan paralajmëron armiqtë: Kemi luftuar 1 mijë vjet për këto troje, kini kujdes!

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan deklaroi se vendi i tij do ti ndjekë të gjitha grupet terroriste kushdo qofshin ato. Duke folur në një tubim në kuadër të fushatës zgjedhore në provincën Kastamonu të Detit të Zi, presidenti tha se Turqia ka luftuar për këtë gjeografi për n