Rezultate te kerkimit per termin: +Kiptiu

Meta: total 54 / total_found 54 / time 0.000 / keyword[0] kiptiu / docs[0] 54 / hits[0] 84 /
Tregtonin droga të forta në Lushnje, 3 të arrestuar (EMRAT & VIDEO)
  • 2018-11-01

Tregtonin droga të forta në Lushnje, 3 të arrestuar (EMRAT & VIDEO)

Një operacion i Policisë së Lushnjës, i koduar Louse ka përfunduar me goditjen e një grupi që tregtonte droga të forta në qytet, teksa në pranga kanë përfunduar 3 persona. Pas një hetimi 3 mujor me metodat proaktive u bë i mundur arrestimi në flagrancë i tre shtetasve: Ervis Çoku, 3

Arrestohet për vjedhje 29-vjeçari në Librazhd
  • 2018-03-10

Arrestohet për vjedhje 29-vjeçari në Librazhd

Ka gjetur momentin kur në shtëpi nuk ka pasur njeri, duke vjedhur një sasi lekësh. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Xhyrë të Librazhdit. F.K., 87 vjeçe jeton e vetme dhe në momentin që nuk ka qenë në shtëpi, Fredi Kiptiu, 29 vjeç ka mundur të vjedhë një sasi parash që e moshuara mban

I vodhen nje vajze Iphone nen kercenimin e thikes kapen te dyshuarit
  • 2016-06-02

I vodhen nje vajze Iphone nen kercenimin e thikes kapen te dyshuarit

Durres 2 qershor 2016 NOAal- Dy persona te dyshuar se kane terrorizuar nje vajze nen kercenimin e nje thike ne Durres per ti vjedhur telefonin jane vene ne prangabr br Gentian Durmishi 44 vjec dhe Saleo Kiptiu 24 vjec banues ne Durres u ndaluan diten e djeshme nga policia pas hetimeve qe vijonin n

Shfrytëzonin 16vjeçaren për prositutcion, arrestohen tutorët
  • 2016-04-21

Shfrytëzonin 16vjeçaren për prositutcion, arrestohen tutorët

Vetëm pak orë pas transmetimit të rastit tronditës në emisionin "Stop" të 16- vjeçares nga Lushnja, e cila shfrytëzohej për prostitucion, policia ka arrestuar personin që e shfrytëzonte si dhe bashkëpunëtoren e tij. Në pranga të policisë kanë rënë Klodian Kiptiu, 38 - vjeç

Perdorte te mituren si prostitute arrestohet tutori
  • 2016-04-20

Perdorte te mituren si prostitute arrestohet tutori

Nje 38-vjecar eshte arrestuar nga policia e Lushnjes pak ores pas denoncimit te bere ne emisionin investigativ Stop ku nje 16-vjecare tregoi se detyrohej te prostituontebr br Ne pranga ka rene tutori Klodian Kiptiu si edhe kusherira e 16-vjecares 18-vjecarja S Muaxhiri Kjo e fundit sipas deshmise

No Pic available
  • 2016-04-20

Arrestohet lushnjari tutor që prostituonte 16-vjeçaren

Vetëm pak kohë pas transmetimit të rastit tronditës në emisionin Stop të 16-vjeçares nga Lushnja e cila shfrytëzohet për prostitucion, policia ka bërë të mundur arrestimin e tutorit, si dhe të bashkëpunëtores së tij. Në pranga të policisë kanë rënë Klodian Kiptiu, 38 vjeç dhe

No Pic available
  • 2016-04-19

16 vjeçarja e denoncoi se e shfrytëzonte për prostitucion, arrestohet 38 vjeçari

Ka përfunduar në prangat e policisë autori që shfrytëzonte për prostitucion një vajzë 16 vjeçare në Lushnjë. Policia bëri me dije në orët e vona të natës së sotme, se ka arrestuar shtetasit Klodian Kiptiu, 38 vjeç, si dhe të dashurën e tij 18 vjeçare. Ndalimi i tyre u bë pasi t