Rezultate te kerkimit per termin: +Kitarn

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] kitarn / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-05-22

Shkoni drejt e në ferr çuna...

Nse ka ekzistuar ndonjher ideja dhe ideali i bots s prmirsueshme me akorde muzikor, e gjith kjo ide n vitet 70 ka vdekur bashke me Hendrix, Joplin, Brian Jones, me festivalin e Woodstock a me Kennedy. Ndrkoh lufta n Vietnam vazhdon e n vitet e ardhshme t gjith ata q besonin se mund ta ndalnin do b