Rezultate te kerkimit per termin: +Klajdi +Haruni

Meta: total 46 / total_found 46 / time 0.000 / keyword[0] klajdi / docs[0] 1019 / hits[0] 1551 / keyword[1] haruni / docs[1] 221 / hits[1] 348 /
Veliaj: Në 2019-n do të kemi qytetin më të mirë të shqiptarëve
  • 2019-01-01

Veliaj: Në 2019-n do të kemi qytetin më të mirë të shqiptarëve

Tirana e festoi ndërrimin e viteve me një spektakël të madh fishekzjarrësh, sapo akrepat u takuan në mesnatë. Me qindra të rinj e të reja, familjarë e fëmijë dolën në sheshin Skënderbej, i zbukuruar si asnjëherë më parë, për t’i uruar mirëseardhjen vitit 2019-të dhe për

Koncerti që do organizohen me rastin e Vitit të Ri
  • 2018-12-31

Koncerti që do organizohen me rastin e Vitit të Ri

Tirana do ta presë sot ardhjen e Vitit të Ri 2019 në sheshin Skënderbej. Me rastin e ndërrimit të viteve, Bashkia e Tiranës ka përgatitur disa surpriza, duke nisur nga koncerti me këngëtarët më të njohur të muzikës shqiptare, e deri te shfaqja e mrekullueshme e fishekzjarreve që do t

No Pic available
  • 2017-09-16

Do të martohet Flor Mumajesi?!

Tashmë është bërë trend që çiftet e martuara ti kushtojnë këngë dashurie njëri- tjetrit. Ashtu siç ndodhi me moderatorin Turjan Hysja i cili i dedikoi këngë gruas së tij Orinda Hutës, së fundmi Bes Kallaku e pasoi këtë trend. Aktori i humorit ka publikuar këngën e tij në bashk

No Pic available
  • 2017-09-16

Skifterja zemrës, Bes Kallaku publikon këngën dedikuar Xhensilës

Këtë muaj ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Dhe Bes Kallaku ka publikuar projektin më të ri muzikor, këngën dedikuar bashkëshortes së tij Xhensila Myrtezaj. Skifterja zemrës është kënga që aktori i humorit ka sjellë në bashkëpunim me këngëtarin Klajdi Haruni. Video, e

Dita e Verës, mijëra qytetarë festojnë në rrugët e Tiranës 
  • 2017-03-14

Dita e Verës, mijëra qytetarë festojnë në rrugët e Tiranës 

Tirana u kthye sot në qendrën e festimeve të Ditës së Verës. Mijëra qytetarë të të gjitha moshave, të ardhur jo vetëm nga Tirana, por edhe rrethet, iu bashkuan aktiviteteve të shumta festive të organizuara nga ana e Bashkisë së Tiranës. Lojëra, argëtime, panairi i biznesit, karnav

Tirana feston Ditën e Verës, ja aktivitetet e bashkisë në kryeqytet
  • 2017-03-13

Tirana feston Ditën e Verës, ja aktivitetet e bashkisë në kryeqytet

Tirana do të festojë nesër më e bukur se kurrë, Ditën e Verës. Për këtë 14 Mars, Bashkia e Tiranës ka menduar një sërë aktivitetesh për të gjitha grupmoshat të shpërndara në gjashtë zona të ndryshme, të cilat do të nisin që në orët e para të ditës dhe do të përfundojnë

Tirana feston Ditën e Verës: Ja rrugët që bllokohen
  • 2017-03-13

Tirana feston Ditën e Verës: Ja rrugët që bllokohen

Tirana do të festojë nesër më e bukur se kurrë, Ditën e Verës. Për këtë 14 Mars, Bashkia e Tiranës ka menduar një sërë aktivitetesh për të gjitha grupmoshat të shpërndara në gjashtë zona të ndryshme, të cilat do të nisin që në orët e para të ditës dhe do të përfundo