Rezultate te kerkimit per termin: +Klan

Meta: total 1000 / total_found 10276 / time 0.005 / keyword[0] klan / docs[0] 10276 / hits[0] 13535 /
Top Story, kabllori pirat Poja ofron shërbim të paligjshëm në Fier
  • 2019-04-11

Top Story, kabllori pirat Poja ofron shërbim të paligjshëm në Fier

Top Story ndaloi në fshatin Pojan të Fierit, pjesë e Njësisë Administrative Ndërmënas. Në këto fshatra ushtron aktivitetin e tij televizioni kabllor Poja. Top Story futet në disa shtëpi dhe dyqane të fshatit, ku rezulton se ky kabllor piraton një pjesë të mirë të kanaleve, si Top

Ja kush është kompania që piraton kanalet televizive në Selenicë të Vlorës
  • 2019-04-10

Ja kush është kompania që piraton kanalet televizive në Selenicë të Vlorës

Top Story u ndal edhe në qytezën e vogël të Selenicës, në rrethin e Vlorës. Varfëria ekonomike këtu është e dukshme. Në këtë qytet, prej vitesh operon një platformë kabllore, e cila vjedh kanale televizive nga plafroma DIGITALB. Siç e shikojmë edhe nga të dhënat e regjistruar n

Top Story, serverat e një kabllori të paligjshëm në Elbasan në një kasolle!
  • 2019-04-10

Top Story, serverat e një kabllori të paligjshëm në Elbasan në një kasolle!

Raste të pazakonta, Top Story gjeti kudo në Shqipëri. Kamera e emisionit u ndal në një kasolle të vogël, me antena satelitore. Ajo ndodhet pranë ish-Stacionit të Trenit në Qukës. Aty janë të vendosura serverat e televizionit kabllor Elbasan Cable. Ai është në pronësinë e zotit Al

Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring
  • 2019-04-10

Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring

Top Story udhëtoi për në Lushnje. Edhe në këtë zonë të Shqipërisë, vjedhja e sinjalit televiziv është në lulëzim. Në këtë qytet, Top Story zbuloi rastin më flagrant të piraterisë televizive. Një televizion kabllor pa licencë, në pronësi të një drejtori burgu. Në çdo sht

Top Story, kompania pirate ANFAB ushtron aktivitet të paligjshëm në Korçë
  • 2019-04-10

Top Story, kompania pirate ANFAB ushtron aktivitet të paligjshëm në Korçë

Top Story udhëtoi në fshatin Podgorie të rrethit të Korçës. Këtu është edhe qendra, prej nga shpërndan sinjalin kabllori piratues ANFAB. Ai është i shtrirë në disa fshatra të tjera, që i përmbledh Njësia Administrative Vreshtas. Hapi i parë që Top Story bëri në këtë rast, ish

No Pic available
  • 2019-02-13

Shpërthen Haradinaj: Rama pengesë për hapjen e negociatave të Shqipërisë

Debati për korrigjimin e kufirit Kosovë-Serbi ka hyrë në një fazë të nxehtë teksa gjakrat po vlojnë në Ballkan dhe përplasje po regjistrohen edhe mes shqiptarëve. Së fundmi ka dalë në pah një konflikt midis kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj dhe atij shqiptar Edi Rama. Ndryshe ng

Goditet banda që drejtohej nga Ermali, narko-trafikanti i Ndragheta-s
  • 2019-01-25

Goditet banda që drejtohej nga Ermali, narko-trafikanti i Ndragheta-s

Një mega-operacion anti-mafie i zhvilluar në Viterbo të Italisë sot në mëngjes nga policia italiane, ka vënë në pranga 13 persona, anëtarë të një bande kriminale dhe të lidhur me klanet mafioze. Mediat italiane  shkruajnë sot se ky operacion vjen në vijim të hetimeve të nisura q