Rezultate te kerkimit per termin: +Klan

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.430Z

Modeli i Klan-it nuk është test për TV Klan

Nga Mero Baze   Media shqiptare, por dhe agjenci ndërkombëtare shtypi, po botojnë çdo ditë lajme mbi mënyrën se si pushteti i Sali Berishës financoi mediat propagandistike për të realizuar një model të ri medie, imponuese, arrogante dhe luksoze, që të balanconin imazhin e qever

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.764Z

Vigjilje e Klan Kosova

Klan Kosova, nuk ka lidhje me pervojen dhjetevjecare te Klan-it ne Shqiperi. Ky televizion erdhi si nje nevoje qe ne e gjykuam te prezences tone edhe ne Prishtine. Me te vertete qe Klan Kosova lidhet me Klan-in ne Shqiperi, eshte nje lidhje natyrale. Por thelbi i Klan Kosoves ndryshon nga ai i telev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.811Z

Blendi Fevziu braktis Klan-in?

Disa burime të sigurta brenda televizionit Klan kanë thënë për IMA se gazetari dhe drejtuesi i emisionit, Opinion, Blendi Fevziu, në sezonin e ri televiziv do të shfaqet në logon e një ekrani të ri. E pikërisht fale informacioneve të ardhura në redaksinë e IMA, televiz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.056Z

“Gjeniu i vogel”, ngre siparin ne Tv Klan dhe Klan HD

Protagonistet e vegjel te ketij spektakli, qe jane perzgjedhur permes audicioneve te shumta, startuan plot emocione superspektaklin me te ndjekur nga te gjithe shqiptaret, “Gjeniu i vogel”, i cili eshte ne edicionin e tij te peste. Por mbremjen e djeshme jane prezantuar para publikut vetem 12 pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.531Z

TV Klan censuron Ylli Manjanin

Konferenca e shtypit e ish ministrit Ylli Manjani, e cila bëri sot pa diskutim xhiron e gjithë mediave shqiptare, nga ato të mëdha si Top Channel e Vizion Plus e deri tek dhjetra faqe online, nuk përbënte lajm për TV Klan. As ne edicionin e orës 15 30 dhe as në atë të orës 19 30 lajmet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.501Z

Superskenografi ne Klan

E diela e shqiptareve eshte rikthyer tashme ne ekranin e Televizionit Kombetar Klan. Por eshte rikthyer ndryshe nga dje, e rinovuar ne forme dhe ne permbajtje. Skena gjigante, e ideuar nga mjeshtri italian i Sanremos, Gaetano Castelli ka qene ndryshimi i pare, qe binte ne sy, qe ne momentin, kur pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.290Z

Lider...nga Televizioni "KLAN"

Te rinj. Te pjekur. Te gjithe bashke: modele te mira per nje brez qe enderron nje jete intelektuale ndryshe. Kete grupmoshe e ka vendosur ne fokusin e tij nje ekip i kompletuar i Televizionit KLAN, ne mega-emisionin e ri, qe do te titullohet LIDER dhe qe fillon me audicionin qe nga 15 dhjetori. Ne f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama