Rezultate te kerkimit per termin: +Klanbrbr

Meta: total 1000 / total_found 6263 / time 0.003 / keyword[0] klanbrbr / docs[0] 6263 / hits[0] 6271 /
Siria per sulmet e Turqise Shkelje e sovranitetit
  • 2016-02-15

Siria per sulmet e Turqise Shkelje e sovranitetit

0 brbr SSSAbrASS brbrSiria denoi sulmet ushtarake te Turqise kunder luftetareve kurde ne veri te

PD Rama po shperfill Dekriminalizimin qeveris Lezhen me Arben Ndoken
  • 2016-02-15

PD Rama po shperfill Dekriminalizimin qeveris Lezhen me Arben Ndoken

0 brbr SSSAbrASS brbrDemokratet akuzojne Kryeministrin Edi Rama se po shperfill mesazhin e dhene

PD Rama kunder John Kerry-it
  • 2016-02-15

PD Rama kunder John Kerry-it

0 brbr SSSAbrASS brbrbrbr brbrPartia Demokratike akuzoi kryeministrin Rama se po del kunder prio

ISIS ndermerr sulme ne Rusi dy viktima nga nje shperthim ne Dagestan
  • 2016-02-15

ISIS ndermerr sulme ne Rusi dy viktima nga nje shperthim ne Dagestan

0 brbr brbrbrbr brbrShperthimi nje autobombe ne Dagestan ne Jug te Rusise shkaktoi vdekjen e dy

Bosnje-Hercegovina kerkese zytare per antaresim ne BE
  • 2016-02-15

Bosnje-Hercegovina kerkese zytare per antaresim ne BE

0 brbr SSSAbrASS brbrBosnje-Hercegovina paraqiti kerkesen zyrtare per tu bere pjese e Bashkimit

Juventus merr kryesine e Seria A
  • 2016-02-14

Juventus merr kryesine e Seria A

0 brbr SSSAbrASS brbrJuventus ndali Napolin duke marre kreun e renditjes i vetem 1 pike i shkepu

Debate mes socialisteve te Elbasanit replika mes Ben Blushit dhe Taulant Balles
  • 2016-02-14

Debate mes socialisteve te Elbasanit replika mes Ben Blushit dhe Taulant Balles

0 brbr SSSAbrASS brbrBen Blushi eshte perfshire ne nje debat te ashper me koordinatorin e Elbasa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama