Rezultate te kerkimit per termin: +Klani

Meta: total 1000 / total_found 1579 / time 0.001 / keyword[0] klani / docs[0] 1579 / hits[0] 2046 /
No Pic available
  • 2017-06-21

Rama: Luli, shalqi me provë!

Teksa fushatës po i afrohet fundit, kryeministri Rama nuk i ka kursyer batutat për Lulzim Bashën. Dje e quajti kryetar kooperative, sot e ka quajtur shalqi me provë, në kontekstin që është provuar se si është në qeverisje. Këto deklarata Rama i bëri nga takimi elektoral në Elbasan. Sot

No Pic available
  • 2017-06-12

Kandidati i LSI i përgjigjet Tahirit: Pranuam një qenush si ty për Ministër të Brendshëm

Kandidati për deputet në LSI, Ralf Gjoni i është përgjigjur ish-ministrit Saimir Tahiri, i cili tha se LSI duhet të shkarkohet nga çdo përgjegjësi qeverisëse.  Në një status në FB, Gjoni shkruan se Tahiri është një klan i frikshëm kriminal që kërcënon të rinjtë.  Gjon

No Pic available
  • 2017-06-08

Francë, pranga Gonit dhe klanit të tij të prostitucionit e vrasjeve

Shtatë persona janë akuzuar për prostitucion të rëndë dhe u burgosën pas një hetimi nga policia. Të paktën 15 femra të reja janë detyruar të prostituojnë nga grupi, shumica prej të cilave janë dhunuar duke u fikur edhe cigare në trup. Mediat franceze shkruajnë se vajzat kanë përj

No Pic available
  • 2017-05-31

Mafia në Itali/ Po planifikonin një vrasje, në pranga dy shqiptarë të Sacra Corona Unita

14 është numri i të arrestuarve nga karabinierët në Leçe, mes tyre 2 shqiptarë, si të dyshuar për lidhje me organizatën mafioze Sacra Corona Unita. Ata akuzohet për vepra të ndryshme kriminale, si tentativë vrasjeje ndaj Luigi Spennato, në nëntor të 2016-ës, trafik droge, armëmbajt

No Pic available
  • 2017-05-24

Nga Andi Bushati/ Pse u zemëruan bosët e mediave me paktin Rama- Basha?

Një fortunë në gotë po ngrihet nga pronarët e televizioneve lidhur me ligjin që miratoi dje parlamenti dhe që i detyron ekranet private të trasmejtojnë falas reklamat e partive gjatë fushatës elektorale. Shumica e mediave, pothuajse njëzëri, e konsideroi ligjin e miratuar me 118 vota nj

POLITIKA E ÇMENDUR DHE POPULLI I HUTUAR
  • 2017-05-24

POLITIKA E ÇMENDUR DHE POPULLI I HUTUAR

Fadil LEPAJA Po të ishte ky, një tregim erotik, në vend të një analize të shpejtë të skenës politike dhe partiake të Kosovës, dhe krejt kjo në prag të zgjedhjeve të (jashtë)zakonshme, do të mund të thuhej lirisht se të gjithë ishin në lidhje dashurie në mes vete. Nuk ka në ske

No Pic available
  • 2017-05-15

Shkatërrohet klani mafioz që kontrollonte qendrën e emigrantëve

Mafia kalabreze kontrollonte me qëllim biznesi e përfitimi një qëndër emirantësh në provincën e Krotones. Autoritetet policore italiane në bashkëpunim me Policinë Financiare e Drejtorinë e Përgjithshme Antimafia kanë ekzekutuar gjatë natës së shkuar një mega operacion pol