Rezultate te kerkimit per termin: +Klarens +Zedorf

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.165Z

Klarens Zedorf do te jete trajneri i Milanit

Klarens Zedorf do të jetë trajneri i ardhshëm I Milanit. Nuk kanë dyshime për këtë mediat italiane, të cilat shprehen se mesfushori do të ulet në pankinën e skuadrës kuqezi duke nisur nga sezoni I ardhshëm. Zedorf mbylli karrierën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.906Z

Zyrtare Klarens Zedorf firmos kontraten me Milanin

Si futbollist fitoi gjithçka. Është i vetmi në botë që ka marrë tre herë Ligën e Kampioneve me tre skuadra të ndryshme. Klasi i tij ishte i padiskutueshëm dhe jo më kot, Klarens Zedorf kishte marrë epitetin “Profesori”. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.744Z

Klarens Zedorf e nis me fitore si trajner i Milanit

E nis me fitore punën e tij trajneri i ri i Milanit, Klarens Zedorf. Skuadra e tij fitoi 1-0 ndaj Veronës në stadiumin “San Siro” dje në mbrëmje, por ky sukses erdhi vetëm në minutat e fundit. Braziliani Kaka fitoi një 11-metërsh duke për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.453Z

Milani shkarkon nga detyra Masimiliano Alegrin

Një humbje si ajo kundër Sasuolos nuk mund të kalohej lehtë. Dhe ai që paguan për të gjithë është Masimiliano Alegri. Që nga mesdita e së hënës, ai nuk do të jetë më trajner i Milanit. Me një komunikat&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.630Z

Kampionia e Italise Milan ne Dubai

Milani është në Dubai, duke u përgatitur për pjesën e dytë të sezonit, por vëmendja është përqendruar tek miqësorja e datës 4 janar ndaj Paris Sen Zhermenit, ekip që tashmë drejtohet nga ish-trajneri kuqezi, Karlo An&cce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.059Z

Milani eleminohet nga Kupa e Italise prej Udinezes

Disfata e parë erdhi shpejt. Klarens Zedorf, trajner i Milanit, provoi eleminimin nga Kupa e Italisë. Skuadra e tij, megjithë fillimin shumë të mirë të çerekfinales, u mund 2-1 në shtëpi nga Udineze. Dy fitoret e para radhazi, ndonëse të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.691Z

Milan ne krize demtimesh Ska mbrojtje

Është e vërtetë që Adriano Galiani ka lënë pushimet e Pashkëve për të qenë pranë Milanit të tij në këtë ditë të vështirë, por duket se as fati nuk është me kuqezinjtë. Tr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama