Rezultate te kerkimit per termin: +Klasifikimi

Total: 1962
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.938Z

Klasifikimi për bikini-t më seksi

Nga Express më 11 gusht 2011 në ora 16:57 Klasifikimi më i shumëpritur i verës është ai i PopSugar, që zgjedh VIP-at me seksi me bikini. Këtë vit, në krye të këtij klasifikimi është zgjedhur aktorja Halle Berry, e cila është shfaqur me një trup të shkëlqyer, falë arteve mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.161Z

Klasifikimi i Serisë A pa gabimet albitrale

Juves i mungojnë pikë, Milan në vend të katërt, Interi në vendin që ka aktualisht Ashtu si gjithmonë pas çdo fundjave kur mbarojnë ndeshjet, revista prestigjioze italiane Panorama, stilon klasifikimin e Serisë A duke analizuar gabimet apo favoret albitrale të pësuara nga skuadrat gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.049Z

Futboll femra, klasifikimi i FIFA-s kryesohet nga SHBA

TIRANE- Ekipi i futbollit të femrave te SHBA vazhdon të kryesoje klasifikimin e FIFA-s, pas publikimit të premten të këtij klasifikimi e pas fitores së finaleve të Lojrave Olimpike të Londrës përballe Japonisë 2-1. Klasifikimi i 17 gushtit ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.437Z

Klasifikimi i FIFA-s, Spanja ne krye

Spanja eshte zgjedhur skuadra e vitit ne klasifikimin e fundit te FIFA-s per 2009-en, duke mbajtur kreun e renditjes me 1627 pike. Vendin e dyte e mban Brazili me 1568 pike, i ndjekur nga Holanda me 1288 pike dhe Italia 1209 pike. Portugalia eshte ne vend te peste te renditjes me 1176 pi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.712Z

Klasifikimi i Foreign Policyrsquo

Revista ‘Foreign Policy’ ka publikuar renditjen e shteteve ku sipërmarrësit duhet të investojnë gjatë vitit 2014, duke e renditur Shqipërinë në vendin e 53-të. Sipas indeksit të fitimit bazë të ‘Foreign Policy&rs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.631Z

Brenda 2011-s klasifikimi i universiteteve

Berisha Publiku do te reformohet. Tafaj Klasifikimi i domosdoshem Klasifikimi i universiteteve do te behet brenda vitit 2011 sipas Kryeministrit Berisha dhe ministrit Tafaj te cilet moren pjese dje ne perurimin e nje programi te projektit Cilesi dhe barazi ne arsim. Ky eshte nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.366Z

Klasifikimi i klubeve: Tirana "Ok", bie Vllaznia

Klasifikimi i klubeve: Tirana "Ok", bie Vllaznia Tirana dhe Vllaznia vazhdojnë të jenë të vetmet skuadra shqiptare që kanë një vend mes 350 klubeve më të mira në botë, në klasifikimin e IFFHS-së, për periudhën 1 dhjetor 2008 - 30 nëntor 2009. Ecuria e skuadrave shqiptare në kampiona

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama