Rezultate te kerkimit per termin: +Kledit

Total: 14
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.808Z

Kemba e Kledit, jete maje gishtave

Me kemben e majte krijon me ngjyra mbi leter. Me kete kembe Kledi, fale vullnetit dhe deshires po rilind permes saj. Vizatimet  e Kledit te dala nga dashuria per jeten jane pelqyer dhe vleresuar nga personazhe te njohur publike. Kemba eshte njesuar me vete Kledin 9-vjecar.  Gish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.816Z

Kledi Kadiu i prezanton publikut vajzën

Balerini shqiptar Kledi Kadiu ka prezantuar për publikun vajzën e tij Lea, e cila erdhi në jetë pak ditë më parë. Në një foto në Instagram , Kadiu shfaqet bashkë me të bijën në krevat ndërsa bashkëngjitur fotos shkruan: Mirëmëngjes Lea. Lea, e cila lindi në 12 janar të këtij vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.367Z

Dashuria e re e Kledi Kadiut, një balerinë greke

 Pas Xhorxhia Surinës e ka pasur radhën një tjetër vajzë që të vihet përkrah Kledi Kadiut dhe të lakohet nga mediet italiane si një dashuri e re për balerinin shqiptar. Këtë herë e dashura e Kledit sipas revistave italiane, është një balerinë greke mjaft simpatike dhe ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.493Z

Paparacet italiane kapin nudo balerinin Kledi Kadiiu

e Shtune 16 Gusht 20141547 pm p classwp-caption-text Kledi KadiubrbrAkrobacite e Kledit per te mos e pare nudo Keshtu e titullon revista Di piu shkrimin qe i ka kushtuar balerinit shqiptar Kledi Kadiu i cili ka vite qe eshte nje personazh shume i njohur i televizionit italian K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.568Z

Balerini shqiptar, Kledi Kadiu: Kjo është e dashura ime

ITALI - Kledi Kadiu prezanton të dashurën e tij. Vetëm pak kohë më parë ai kishte deklaruar se Maria De Filippi e këshillon gjithmonë në lidhje me të dashurat e tij, ndoshta dhe zgjedhja e tij ka lidhje me prezantuesen italiane?!“Kam gjetur shpirtin binjak, bën të njëjtën punë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.296Z

Mjekët na lëndojnë, nuk kanë etikë në komunikim

Prindërit e pacientit Kledi Pali, pohojnë se, përveç lëndimit që fëmijët vuajnë nga sëmundjet e rënda, durojnë edhe ofendimet e personelit Është vetëm 2 vjeç, por mbi të rëndojnë 3 sëmundje shumë të rënda. Sëmundjen që ka në kokë, asnjë nga kirurgët tan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.002Z

Kadiu dhe Toromani kërcejnë ‘Napolonin’ në Itali

Kledi Kadiu dhe Anbeta Toromani kanë kërcyer së bashku “Vallen e napolonit” në emisionin e pasdites në kanalin italian “5” që drejtohet nga Barbara D’Urso. I ftuar në rubrikën “Me zemër”, balerini shqiptar është përballur me pyetje nga më të ndryshmet, por dhe me surpriza

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama