Rezultate te kerkimit per termin: +Klement +Balilin

Total: 218
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.282Z

Sot kam pirë kafe me Klement Balilin!

Nga Mero Baze Sot në mëngjes piva kafe në Sarandë me njeriun që shetiste një ditë më parë me skaf, në videon që shpërndau Sali Berisha. Është pronari i një rrjeti hotelesh e apartamentesh tejet i njohur në Sarandë. I njohur dhe për krerë të PD dhe sidomos ata që kanë mbuluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.975Z

Avokati mungon në seancë, shtyhet pretenca për Klement Balilin

Seanca për dhënien e pretencës nga Prokuroria për Klement Balilin, i njohur si Eskobari i Ballkanit është shtyrë për në datën 26 mars. Seanca ishte parashikuar të zhvillohej sot, por ka munguar avokati mbrojtës i Balilit, ish-kryeprokurori Theodhori Sollaku. Gjykata e Krimeve të Rënda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.081Z

Shkarkohet Klement Balili

brbrE ndersa policia nuk e konfirmon ekzistencen e nje urdher arresti nderkombetar per Klement Balilin ai eshte shkarkuar nga detyra e drejtorit te transportit per Saranden Vendimi eshte marre kete te enjte nga Drejtori i Pergjithshem Ylli Spahiu Emri i Klement Balilit eshte permendur nga media gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.336Z

Greqia sjell prova të reja për Klement Balilin, Eskobari vë në provë Prokurorinë

Prej dy vitesh, Klement Balili vazhdon ta kthejë duarbosh policinë gjatë aksioneve të dështuara për arrestimin e tij, megjithatë, javët e ardhshme sfida e radhës nuk do të jetë për uniformat blu, por për prokurorinë. Siç bën me dije një burim pranë Ministrisë së Drejtësisë, Gre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.919Z

Baroni i drogës, nis hetimi në Shqipëri për Klement Balilin

Klement Balili, i shumëkërkuari nga Greqia dhe Shqipëria, do të hetohet nga Prokuroria e Krimeve të Rënda shqiptare në bazë të të dhënave të dosjes së dorëzuar nga autoritetet greke më 14 nëntor. Shqipëria nuk ka marrëveshje ekstradimi të shtetasve shqiptarë me Greqinë dhe prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.372Z

Alibeaj Tahiri e Rama mbrojten Balilin

var fbShare url httpvizionplusalalibeaj-tahiri-e-rama-mbrojten-balilinsize smallbrbrPartia Demokratike akuzon kryeministrin dhe Ministrin e Brendshem se mbrojten te konsideruarin si Eskobari i Ballkanit Duke iu referuar kronologjise se veprimeve te publikuara nga Ministria e Drejtesise Enkelejd Ali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.814Z

Eskobari i Ballkanit/ Nis gjyqi për Klement Balilin te Krimet e Rënda

Rreth orës 10:15 të kësaj të hëne ka nisur në Gjykatën e Krimeve të Rënda, seanca e radhës gjyqësore ndaj Klement Balilit, të akuzuar për trafik ndërkombëtar droge. Trupa gjykuese përbëhet nga një treshe gjyqtarësh, që kryesohet nga Flora Hajredinaj. Në këtë seancë pritet të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama