Rezultate te kerkimit per termin: +Klienti

Total: 3492
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.505Z

Klienti italian “rrëmben” prostitutën shqiptare

“E rrëmbyer”, e rrahur dhe dhunuar nga një person që në fillim mendohej të ishte klienti i saj, por që më pas është kthyer në agresor. Viktima e dhunës seksuale është një 25-vjeçare, emigrante shqiptare, e cila edhe pse nën shok, ka mundur të mbajë mend numrin e targës së aut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.788Z

VIDEO/ Vandalët sulmojnë shitësen, por masakrohen nga klienti hero

Kjo video e filmuar në një dyqan në SHBA tregon momentin kur dy persona të dehur nisin të sulmojnë një shitëse. Ata e ofendojnë dhe e gjuajnë me çtë mundin. Por për fat shitëses i vjen në ndihmë një kliente. Ai i shtrin përdhe të dy vandalët jo me shumë mundim.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.538Z

Kokalis ishte klienti i Sali Berishës

Share Nga Erion Braçe   Në 25 maj 2010, Berisha në cilësinë e Kryeministrit, priti në zyrën e kryeministrit, drejtorin e përgjithshëm të kompanisë INTRALOT! Lexojeni njoftimin e Sali Berishës për këtë takim: Interes tjetër i Grupit Intralot është pjesëmarrja në lotarinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.621Z

Avokati i Breivik Klienti im i semure psikik

Avokati mbojtes i norvegjezit Anders Behring Breivik tha se faktet lene te kuptohet se klienti i tij eshte i semure mendor. Gjate nje konference shtypi sot ne Oslo avokati Geir Lippestad tha se Breivik nuk eshte ne dijeni te numrit te vdekjeve apo te reagimit te publikut per sulmet e se premtes qe l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.468Z

Mblidhet Kolegji Zgjedhor për Tahirin, avokati: Klienti im është falur

Avokati i ish-deputetit Dashamir Tahiri ka deklaruar se dënimi i klientit të tij është falur nga pala italiane. Ai shton se këtë gjë e parashikon edhe Kolegji Zgjedhor. Sa i përket heqjes së mandatit, avokati mbrojtës shprehet se vendimi duhet të ishte marrë me shumicë të cilësuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.115Z

Lezhë, klienti i kërkoi kuponin tatimor, kamerieri e godet 

Policia e Lezhës ka shpallur në kërkim kamerierin Sh.K., 17 vjeç, sepse ka goditur klientin për shkak se ky i fundit i kërkoi kuponin tatimor. Sipas policisë, Gani Doçi, 39 vjeç, banues në Thumanë të Krujës, ka qenë duke pirë kafe në lokal. Kamerieri nuk i solli kuponin së bashku me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.116Z

Lushnjë, klienti kanos me armë pronarin e lokalit

Kanosi me armë zjarri pronarin e lokalit, shpallet në kërkim 30-vjeçari. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Ardenicë të Lushnjës. Shtetasi P.V., 30 vjeç është konfliktuar për motive të dobëta me pronarin e lokalit A.G., 47 vjeç. Në konflik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama